Wpis z mikrobloga

@glos_zenady: Ogolenie ipad mini jest idealny do gier. Idealnie lapiesz w rece i kazdym palcem siegasz do polowy, ale niestety nie dali go z m1 w tym roku ;/ do neta tez spoko.
  • Odpowiedz
@glos_zenady: To zależy jakie zabawki masz w domu… u mnie podstawowy laptop to prawie stacjonarna gamingowa 17, wiec iPad służy jako bardziej przenośny - do przegladania neta, wykopu, YouTube itp. Do tego idealny sprzęt w delegacje i nawet na urlop do obrabiania rawów się nadaje.
  • Odpowiedz
@glos_zenady: na urlopy gdzie wiesz ze nie będziesz pracował nadaje się zajebiscie. Ja mam 6 gena jednak mój bombelek go trochę przeorał i muszę sobie sprawić nowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatkowo przydaje się jak czasem jadę do teściów to kozacko spisuje się sidecard.
  • Odpowiedz
@glos_zenady: Mi ipad służy przede wszystkim do nauki, w drugiej kolejności do rysowania w procreate, wygodniej mi tez oglądać na nim netflixa niż na laptopie. Miałam 6 gen i sprawdzał się do tego super, gdyby nie to, że 32gb pamięci to było za mało to pewnie nie kupowalabym teraz pro.
  • Odpowiedz