Wpis z mikrobloga

Nie mogę z ludzi którzy w walce Szpilka-Różański stawiają na Artura. On nie ma prawa tego wygrać, nawet jak się super przygotuje, dopisze forma i trafi na swój dzień to nie da rady tańczyć na nogach i uciekać przez 10 rund. Różański to kondycyjny potwór, świetnie skraca ring, cały czas napiera na rywala, jest silny jak koń, bije mocno i w dodatku kombinacjami. Jedyna zagadka Różańskiego to jego szczęka- nikt dotychczas nie miał okazji jej sprawdzić, ale wydaje mi się że i tutaj jest całkiem przyzwoicie. Łukasz prędzej czy później dopadnie Szpilę przy linach lub zepchnie do narożnika i to będzie początek końca pięściarza z Wieliczki. Szpilka ledwo wygrał z kołkowatym Wachem, który wyprowadzał po 3 ciosy na rundę, teraz będzie musiał się zmierzyć z prawdziwą maszyną, która cały czas napiera do przodu i nie kalkuluje. To jedno, druga sprawa jest taka że widać po Różańskim głód boksu, on pomimo swojego dość zaawansowanego wieku nie jest nawet w połowie swojej kariery i czuć że chce coś w tym sporcie osiągnąć. Jak oglądałem jego przygotowania do tej walki, wywiady z których bije prawdziwa, autentyczna pewność siebie to aż się serce raduje. Z kolei Szpilka to już nasycony, zagubiony kot który liznął światowego boksu, walczył z bardzo dobrymi pięściarzami jak Wilder, Jennings, Kownacki czy Chisora i ciężko będzie mu się zmotywować na pojedynek z jakimś no namem (w skali światowej) Różańskim. Tu ewidentnie pachnie ciężkim #!$%@? na Szpilce, wszystkie znaki na niebie na to wskazują. Można mówić że Szpilka jest zdecydowanie bardziej doświadczony, tylko co z tego? Raz że to były dla niego doświadczenia tragiczne w skutkach, a dwa doświadczenie nie pomoże mu w przetrwaniu nawałnicy ciosów co widzieliśmy w walce z Chisorą. Baaa, ja uważam że dla Szpilki walka z Różańskim będzie trudniejsza niż pojedynek z Chisorą. Dlaczego? A no dlatego że jak pokazało starcie Usyk-Chisora, wystarczy z Anglikiem przetańczyć na nogach 3 rundy w których ten się wypompuje i później wjeżdża się już na autostradę do zwycięstwa. Z kolei Różański może bije trochę słabiej od Chisory, ale na pewno nie ustępuje mu ilością wyprowadzanych ciosów, z tą różnicą że Polak będzie przez bite 10 rund walczył z taką samą intensywnością i nie zatrzyma się ani na moment, póki nie osiągnie celu. Różański to jest #!$%@? jakiś terminator który wyjdzie do ringu z jedną myślą- aby unicestwić Szpilkę i zakończyć mu bokserską karierę. Uważam że można śmiało stawiać duże sumy na Łukasza.

Dziękuję.

#sport #boks #sportywalki
  • 16
@Menel94: Nie no, Rożański to chyba musi być twoja rodzina, inaczej nie da się tego wytłumaczyć :D

Z kolei Różański może bije trochę słabiej od Chisory, ale na pewno nie ustępuje mu ilością wyprowadzanych ciosów, z tą różnicą że Polak będzie przez bite 10 rund walczył z taką samą intensywnością i nie zatrzyma się ani na moment, póki nie osiągnie celu.


Haha, jak można wystawić taką laurkę pięściarzowi, dla którego w
@JanKrzywosad: Posłuchaj, to że dałeś w tej walce 50% szans na zwycięstwo Szpilce to jest twoja kompromitacja totalna ponieważ on nie ma absolutnie żadnych szans. Ja po tym nie mogę traktować tego co piszesz na poważnie, bo bredzisz. Nie jesteś na moim poziomie w kwestii wiedzy pięściarskiej. Zgadamy się po walce, nara.
@Menel94: > Nie jesteś na moim poziomie w kwestii wiedzy pięściarskiej.

Haha XD
Brzmisz jak nastolatek, któremu coś się wydaje i jest święcie przekonany, że to prawda objawiona. Nie potrafisz merytorycznie dyskutować, a twoim jedynym argumentem jest "bo ja ja się znam a ty nie". To nawet na swój sposób urocze :)