Wpis z mikrobloga

@Konats: ale co w tym nowego? Przecież to, ze 5% tokenów jest przekazywane na holdujacych to jest główne założenie waluty i jest to jawne od samego początku.
Nie za bardzo widze co tu nowego odkryłeś.
@Accidentally: Ja mam wyliczenia od początku kwietnia i zgodnie z trendem w okolicach 20 maja już prawie nie będzie wielorybów, czyli tych co maja ponad biliard tokenów. Póki co to nawet fakt, ze od 3 dni wyprzedają trochę mniej, trend się nie zmienił.

Jeżeli masz jakieś inne wyliczenia, to z chęcią skorzystam z wymiany wiedzy:)
@miki4ever: ja wiem, na czym się opierasz bo śledze Twój tag oraz ten na Reddit, ale zakładasz swoje wyliczenia na podstawie działania ludzi oraz to, że będą one takie same jak do tej pory.
Te dane pokazują tylko przeszłość a nie przyszłość.
@miki4ever: No spoko matematycznie jeżeli nic się nie zmieni to mogą się wyprzedać. Tylko, że zwolniła strasznie liczba transakcji oraz nowych holderów. Widać, że hype spada i mogą być jakieś "nerwowe" ruchy z ich strony lub ze strony 250 mniejszych wielorybów. Co do discorda - wątpię aby wieloryb informował kogoś, że będzie sprzedawał swoje biliony coinów po prostu to zrobi a my grzecznie będziemy czekać, aż odbije. Martwi mnie jedynie to,
@miki4ever: Coiny zakupiłem dość późno bo 19stego kwietnia wiec przed samym ATH - stan coinów zapisuje zawsze o 23:00
20.04 - 502k ATH
21.04 - 716k Rugpull post
22.04 - 315k
23.04 - 171k
24.04 - 138k
25.04 - 83k
26.04 - 72k
27.04 - 120k
28.04 - 62k
29.04 - 84k

30.04 - od 23 do teraz dostałem 38k

Nie wiem, czy też sobie prowadzisz taką statystykę, ale tak to