Wpis z mikrobloga

Je***e paszporty szczepionkowe! Komuchy chcą odebrać mi wolność! Wszyscy na zleceniu big pharmy, swoboda w przemieszczeniu właśnie umiera!


A teraz rzeczywistość:
- to nie "paszport szczepionkowy" bo przyjęcie samej szczepionki to tylko jedna z trzech dostępnych opcji xD
- druga to przechorowanie (PO CO MAM SIĘ SZCZEPIC JAK CHOROWAŁEM?! CZEKAJ CO? TO BY WYSTARCZYŁO?!)
- trzecia to szybki test (CIEKAWE CZY UCHODŹCÓW BĘDĄ SZCZEPIĆ?! ŻE CO BADANIE WYSTARCZ? NIEWAŻNE COVIDIOTO!)

Ciężkie jest życie szurorstwa #koronawirus #bekazpodludzi #szczepienia
Pobierz mentari - > Je***e paszporty szczepionkowe! Komuchy chcą odebrać mi wolność! Wszyscy ...
źródło: comment_1619718144lsDQTubfaJk2PdkpTuaGTo.jpg
  • 8
@mentari: To teraz powiedz mistrzu:

- na jak długo przechorowanie będzie dawało zielone światło i ile razy możesz przechorować
- jak długo będzie ważny test

Oczywiście nie słyszałeś podczas ostatniej konferencji jak Morawiecki mówił że certyfikaty możliwe że będą wymagana również w innych miejscach jak hotele i Polska nie ma na to wpływu xD Bo jesteś debilem takim samym jak ci oglądający TVP PiS, jedyna trafiająca narracją to ta "właściwa".

Coś
- na jak długo przechorowanie będzie dawało zielone światło i ile razy możesz przechorować

- jak długo będzie ważny test


@Chuseok: mistrzu po co ci informacja jak długo to będzie ważne? czy krótszy albo dłuższy interwał wpłynie na fakt istnienia "segregacji sanitarnej"? Jak przechorowanie da 5 lat "zielonego światła" to już nie będzie tej segregacji, a jak tylko 3 miesiące to juz tak? Serio wytłumacz tę logikę xD

Brainlet w którego
mistrzu po co ci informacja jak długo to będzie ważne? czy krótszy albo dłuższy interwał wpłynie na fakt istnienia "segregacji sanitarnej"? Jak przechorowanie da 5 lat "zielonego światła" to już nie będzie tej segregacji, a jak tylko 3 miesiące to juz tak? Serio wytłumacz tę logikę xD


@Chuseok: no i co, będzie jakiś komentarz czy zwiesiło system? xD
@mentari: Kłamiesz - jeśli przechorowałeś i nie dostałeś pozytywnego testu PCR to nie dostaniesz QR i musisz się i tak szczepić. A takich osób jest większość bo ludzie chorowali bezobjawowo albo nie widzieli sensu chodzić na testy tylko się samoizolowali.