Wpis z mikrobloga

@ykuleczka bepanthen dopóki skóra nie przestanie złazić i zero problemu. a jak drogo, to smaruj cieniej :D tak na poważnie, dziary to nie tanie hobby, tubka bepanthenu to jakaś 1/20 kosztu sesyjki a starcza na dużo więcej niż jedną dziabę, wliczam to w koszty i cyk
@ykuleczka to ma być możliwie cienka warstwa. ja tą małą tubkę za pierwszym razem kupiłem to wyszło gdzieś na 2 dziary chyba, ale potem już te duże tylko kupowałem - jedna kosztuje 4-5 dych a starcza na kilka miesięcy ;)
@ykuleczka Faktycznie nieprecyzyjnie się wyraziłem. Nie liczyłem powierzchni dziar w cm2, ale każda moja sesja trwa ok 8 godzin, a tak jak Ty nie robię jakichś popierdółek-pisanek tylko jedną kompozycję, więc rozmiarowo pewnie podobnie nam wychodzi. To mała tubka starcza tak max na 1,5-2 takie sesje, powiedzmy :D
@trzyakordy: Hmm to kurde nie wiem, po 2-3 dniach jak widzę że się goi ładnie to w zasadzie używam 2-3 razy na dzień (bepanthen). Rzeczywiście muszę za dużo tego nakładać xD staram się go wklepywać i może dlatego tyle idzie. Przyspieszając proces wklepywania po prostu nakładam tego więcej.