Wpis z mikrobloga

Właśnie na livie Sid się produkuje żeby wyjaśnić Kubie dlaczego tak się dobrze dogaduje i dużo rozmawia z Marcinem i Simonem. Mówi 'my tu jesteśmy razem od początku, więc oni są dla mnie jak rodzina". JAK RODZINA xD Marcin i Simon, to rodzina. Ostatnio wszystkim dokładnie tłumaczyła że Olka NIE jest jej przyjaciółką xDDD NIE JEST, bo to za duże słowa i za ważne określenia xDDD nie udzwignę tego
#hotelparadise
  • 16
@Catastroish: też było, że Marcin mówił Luizie o jego relacji z Natalią. Powiedział, że zaczyna coś czuć więcej do niej i pierwszy raz tak ma od zerwania z byłą. Także mam nadzieje, że jej nie zostawi dla Kary po takich słowach.
@B0B69: taaa a na Live jak słuchałam powiedziała do grupy ,w sumie dziewczyn i do Korneli że przez Patolę ,, nie zawsze grałam czysto'' ,ale jak ona wyszła to zeszło z niej to wszystko ,zmieniłam się i teraz już jest inaczej
@Catastroish: zakolegować to on się mógł w programie xd to facet, więc ja bym na to jego koleżeństwo patrzyła z przymrużeniem oka.. mam złe przeczucia co do Marcina ale mam nadzieje, że się mylę bo szkoda Natalki. Zresztą to widać na insta, że on się trzyma z Karą a nie Natalią. Zobaczymy..