Wpis z mikrobloga

Trochę już mam bekę z Hotelu Przyjaźń i Wykopków. Grażyny się prują za każdym razem jak się powie coś źle o kobiecie w programie. Prawda jest taka, że żadna tam nie może sie równać z Karą. Jeszcze sceny zazdrości i sex w korytarzu by zatrzymać faceta. W ogóle nie śmierdzi desperacją.

No i HIT odcinka "Kto To #!$%@? jest Henryk Sienkiewicz??" <-- wysoki poziom intelektualny
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hotelparadise
  • 5
@deyna123: pewnie, że kwestia gustu. Także uważam, ze są ładniejsze dziewczyny, ale porównywałem ją do reszty uczestniczek. El Dursi wygląda staro i kompletnie mi się nie podoba, jej miny wcale w tym nie pomagają, ale znowu tu mówimy o moim guście. Jeśli chodzi o same dziewczynyw Hotelu to moja opinia nie jest wyjątkowa inne Wykopki też tak twierdzą.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FCSTULEJ: ja akurat nie rozumiem tego bo jak dla mnie jest poprostu ladna, zwykla dziewczyna. Nie wiem czym tu sie jarac ale to pewnie wynika z tego ze spotykalam w swoim zyciu naprawde turbo petardy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec ja bede wyjatkiem wsrod wykopkow sorry :D tak poza tym ogladalam stare fotki Bibi z prostymi wlosami, bardziej sexi ciuchami i szczuplejsza figurka. Ale z niej torpeda.
@FCSTULEJ: Kara miała świetne wejście w wersji wieczorowej, ale już w kolejnym odcinku, czyli bez makijażu, w białych galotkach i bez fryzury glamour, już się wtopiła w tłum. Jest najniższa, najdrobniejsza, nie ma biustu. Co kto lubi. Ja akurat lubię, ale wielu facetów jednak patrzy na inne walory.