Wpis z mikrobloga

W paszportach covidowych najbardziej cieszą mnie nie same szczepienia, ale popłoch jaki wywołuje to u sz(cz)urów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Olaboga, Bill Gates chce mnie zaczopować! O nie, chcą mi wszyczknac nieznana substancje! Ludzie, obudźcie się, covid 1984!! Hitleryzm, rząd światowy, grupa bilderberg! Znamię bestii xD

Naprawdę bekę mam jak czytam ich paniczne wpisy xD Mam nadzieję że jak już ich mame zagoni do punktu szczepień, to dostaną podwójna dawkę, z czego jedną w dupe i potem pójdą spłakać się na mirko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#covid19 #koronawirus #szury
  • 51
  • Odpowiedz
@memento_mori: Mnie kiedyś bawiło lewactwo które uważa że władza i naukowcy powinni sterować społeczeństwem. Było to nawet spoko, takie prymitywne brainlety co chcą się tylko przypodobać trendom w telewizji. Jednak ostatni rok pokazał jak bardzo jesteście niebezpieczni.
  • Odpowiedz
@memento_mori: Szatan Ci da znamię besti i paszport covidowy w ten sposób orzyjmiesz znamię i będziesz naznaczony. Ja jako wojownik boga nie przyjmę bestii i będziesz Ty i Tobie podobni mnie przesladowac, będę uciskany, ale nim zaoieje kogut 3x wróci sam Bóg i was rozoierdoli na atomy, a ja będę pił drinka z palemka na chmurce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@memento_mori: Ja tam zawsze powtarzam ze jestem satanista i nie lubie nieprzetestowanych lekow. Szczepionki na odre, zoltaczke, HPV, sa ok. Te na Covid nie sa. Paszporty nie sa. No i gdzie podziala sie grypa? Czy juz jestem szurem?
  • Odpowiedz
@memento_mori

Olaboga, Bill Gates chce mnie zaczopować! O nie, chcą mi wszyczknac nieznana substancje! Ludzie, obudźcie się, covid 1984!! Hitleryzm, rząd światowy, grupa bilderberg! Znamię bestii xD


No tak, bo każdy kto jest przeciwny paszportom covidowym, wierzy w czipa w szczepionce XDDD

Szczepionki tak, paszporty nie.

PS. A jak tam paszporty po szczepionce przeciw odrze? Czemu takich nie wprowadzono, skoro odra jest groźniejszą chorobą?
  • Odpowiedz