Wpis z mikrobloga

@kmiocinio: @Bounty:

Warto pamiętać że w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się także:

- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem
- zabijanie nieprzychylnych dziennikarzy
- zabijanie mężczyzn protestujących przeciw władzy
- palenie ciągników protestujących rolników i bicie ich po twarzach
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy
- chwalenie molestowania dzieci

Oraz że konfederacja nie ma żadnego programu gospodarczego

A oszust @nycaff założył się
@kmiocinio: nie dziwi mnie to, ze popierasz konfederację. Przy tak niskim poziomie rozwoju intelektualnego też pewnie bym to robił.

Lewica to gospodarczy imbecyle i naiwne bananowe dzieci.
Konfederacja to banda gospodarczych populistów z zamordystycznym światopoglądem.
A pis to połączenie powyższych.

Można płuc na nich osobno jak i razem. Zależy od sytuacji. Czasem pierwsi powiedzą coś sensownego, czasem drudzy, trzeci za to prawie nigdy. Ale chyba na próżno wymagamy od ciebie rozumienia
@Bounty: pluj i czekaj doi usranej smierci az ci wprowadza socjal taki ze sie osrasz. Uwazam Boska i Winnickiego za kretynów i szkodnikow ale to co robia pozostale partie rozpierdzieli ten kraj do reszty. Przynajmniej w TV i radio pojawii sie ludzie ktorszy mowia prawde o tym socjalistycznym raju
@kmiocinio: Konfederacja póki nie mają programu i realnych pomysłów na gospodarkę, a nie pustych haseł są populistami. I będę na nich pluł, bo nie robią nic w tym kierunku ale do innych spraw sa pierwsi. Tak samo będę pluł na lewice, bo ich podejście do gospodarki jest tragiczne, a dodatkowo są naiwnymi baranami. A pis to jedno i drugie
@biliard: @Bounty: autentycznie jak byłem młodszy i zanim poszedłem na studia finansowe to gadanie Kowina wydawalo się ok i myślałem, że rzeczywiście zajmą się oni gospodarka a światopoglądowo sa wolnościowi. Jak minęło trochę czasu to cieszyłem się, że przynajmniej promują inne podejście do gospodarki. Jak łączyli się w Konfederacje to liczylem, ze oleja Narodowcow i będę robić ciekawe rzeczy w sejmie i promować sensowne pomysły. Dziś wiem, że to banda
@wiecznylowcaumyslow: Śmieje z tej całej sytuacji, ale tak na serio to wcale wesoło mi nie jest. Bo faktyczna wolność w Polsce jest wartością drugorzędną i ignorowaną, co widać choćby po tym, że w kraju nie ma ani jednej partii wolnościowej (albo ich znaczenie jest ziobrowe). Pierwszy zagłosuję na partię autentycznie wolnościową, ale daleki jestem od nabijania się na nic nie znaczące, populistyczne hasełka. Pozdrawiam