Wpis z mikrobloga

Architektura, projekty domów, wnętrz i nowoczesnych ogrodów to jedne z nielicznych elementów, którym całkowicie nie mam nic do zarzucenia. Wszystkie wille wyglądają luksusowo i dizajnersko, a megabloki i apartamenty w mniej prestiżowych dzielnicach podkreślają nierówności społeczne w NC. Z wielu wnętrz można by nawet czerpać inspiracje do aranżacji własnego domu jeśli ktoś lubi wnętrza w nowoczesnym stylu. Całe miasto jest piękne i szczegółowe, ale pełni jedynie funkcję dekoracyjną. Nie ma żadnych interakcji, kupowania nieruchomości i mechanizmów, które zachęcają do jego zwiedzania. Zawsze jak widzę te piękne projekty to czuję zmarnowany potencjał
#cyberpunk2077
Exenex - Architektura, projekty domów, wnętrz i nowoczesnych ogrodów to jedne z nieli...

źródło: comment_1619689327PoJKUgavSvu0GiNKA3K0VA.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Exenex: ja dopiero zacząłem grę, więc nie wypowiem się na temat "pustki", ale jeśli jest tak, jak mówisz, to słabo. Ogromne i bogate na zewnątrz, a puste w środku miasto, brzmi kiepsko. Nie wiem, do czego prowadzi fabuła, w którą stronę pójdzie historia, ale jeśli mamy być "nikim", to tysiące na koncie, o których mówisz, też nie wypadają dobrze.
  • Odpowiedz
@Majku_: Nie ma co się negatywnie nastawiać, każdemu może się podobać coś innego. Aż tak źle z tą grą nie jest, ale pewne aspekty zostały słabo przemyślane
  • Odpowiedz
@Majku_: dodam jeszcze, że jeśli nie oglądałeś całego marketingu redów lub nie jest on dla Ciebie taki istotny, to wrażenia z gry będą na pewno lepsze
  • Odpowiedz
@Exenex: @Majku_ to co mówi Exenex. Gra ma swoje problemy ale to takie spokojne 7/10. Największym problemem jest marketing co nam zapowiedział podsumowanie generacji, grę dekady itd. a wyszedł taki standard, nic wyróżniającego się (za wyjątkiem miasta bo wygląd jest mega).
  • Odpowiedz
@Exenex: powiem tak - oglądałem trochę, ale się nie przywiązywałem za bardzo. Na razie gra mi się bardzo podoba i liczę, że tak zostanie. Jetem też przekonany, że skoro poświęcili tak wiele pracy na stworzenie tak dopracowanego miasta, to na pewno tego nie porzucą i za kilka lat wyjdzie kolejny Cyberpunk na bazie obecnego Night City, wzbogacony o wiele nowych rzeczy. Być może np. o taki system budowania majątku i
  • Odpowiedz
  • 3
@Krabowski czyli krótko mówiąc niejako padli ofiarami własnych obietnic / sukcesu. Szkoda, bo po dzikimi gonię obiecywać mogli wiele i ludzie im wierzyli. Teraz, gdy znów będą obiecywać, ludzie wykażą się większą rezerwą. Ale jak ja razie widać, że po takiej wtopie CDPR się stara i robi co może, by załatać grę. Ja tam im niezmiennie kibicuję
  • Odpowiedz