Wpis z mikrobloga

Tym razem bez zdjęć, dziś plac Konstytucji, plac Zbawiciela, MDM, rondo przy politechnice. Około 14.30 kierunek Zachęta, wystawa fotografii dokumentujących życie codzienne w PRLu (czynna do 22 września, dobrze że dłużej zostałam, bo znowu bym żałowała, że ominęłam:-). Jutro darmo, możecie iść potencjalni cebula(kowie;-).

I postanowiłam, że kupię sobie mapę Warszawy i poznam ją dokładnie ulicowo, rozkladowo. Coś przyjemnego w tym mieście, powoli się dni toczą.

#warszawatrip #podrozujzwykopem #zwiedzajzwykopem #warszawa #galeria #podroze #simsoniakwakcji
  • 13
@dimer: właśnie ostatnio dochodzę do tego wniosku. :-) podoba mi się jej rozpiętość i zróżnicowanie. Znajomośc.miasta przez tubylców (tambylców:-). Im częściej tu jestem tym z większą sympatią.
@maciejkack: To akurat było w Poznaniu po wykopparty, w niedzielę byliśmy z @Mhrok'iem w Muzeum Poznańskiego Czerwca. Najlepsza część " właśnie sala z plakatami niczym ze zjazdu PZPR. No i toaleta w zrekonstruwanym (powiedzmy) mieszkaniu - wyglądała jak te, które mieli nasi dziadkowie/pradziadkowie. :-)

@marwiec-: jestem tu ostatnio przynajmniej raz w miesiącu, w lipcu ponad dwa tygodnie siedzialam. ;-) Jutro wracam do Krakowa, potem przyjadę chyba dopiero pod koniec
powoli się dni toczą


@simsoniak: WAT? :P

Po Zachęcie możesz też pójść na Stare Miasto, przy Barbakanie (Nowomiejska) jest taka fajna herbaciarnia Same Fusy, dobre tam mają herbaty (i nie tylko).
@Piter232: Warszawiakom predko, mnie bez planu zwiedzania przyjemnie. ;-)

Po Zachęcie, bardzo słaba wystawa jestem rozczarowana. Nijakie zdjęcia, mało treści, jestem rozczarowana.

Kierunek dom i obiad, pod Warszawę, ot co!