Wpis z mikrobloga

Antycovidianie pół roku temu

Niedługo wprowadzą paszporty covidowe i podzielą nas na podludzi, którzy nie będą mogli iść do restauracji, kościoła, szkoły i nadludzi, którzy będą mogli te rzeczy robić


Covidianie odpowiadali wtedy

Haha, co to za szurskie teorie spiskowe


Antycovidianie teraz

No i co, a nie mówiliśmy?


Covidianie teraz

Bardzo dobrze! Ja jestem za wprowadeniem paszportów covidowych


Teorie spiskowe mają to do siebie, że często się sprawdzają.. Niestety

#teoriespiskowe #koronawirus #covidianie #antycovidianie #4konserwy
  • 17
@trevoz: każdy wie, że ten cyrk jest jednym wielkim wałem ale nikt nie chce tego pisać bo pełno wykopowych trolli masakruje wściekle takich ludzi. Wydaje mi się, że na wykopie jest tez sporo opłacanych ludzi :))
Zobacz jak na tagu o szczepionkach zrobił się zamęt i emocjonalne zmuszanie ludzi do szczepień. Kto stoi za tymi wpisami? Śmiem wątpić, że wiem :))) nie tylko zreszta mi się tak wydaje
@Trafas: nie tocz tak piany :)) zauważyłem, że każdy kto ma jakieś problemy emocjonalne to zachowuje się nienawistnie, drwiąco, wyśmiewająco. To widać misiu we wpisach jak się nie kontroluje siebie :)
Dlaczego w ogóle wziąłeś moje zdanie tak sobie do serca? Z imienia Cię obraziłem? Dla mnie to wał. Ty se wierz, co mnie to interesuje?

Z osobami nieujarzmionymi mentalnie nie wchodzę w dyskusje także jeśli chcesz porozmawiać z człowiekiem poukładanym
@Trafas: Ten koleś wymyśla bajki na poczekaniu jak to amnantadynę na SOR przemycił. Jak nauczycielka dostała dwie dawki szczepionki AZ na 6 tygodni przed tym jak ktokolwiek w kraju dostał drugą dawkę. Łże, zmyśla i bajki opowiada. Fan teorii spiskowych pełen pogardy dla nauki.
Nie wchodź w dyskusje bo będzie ciebie regularnie wołał do swoich wysrywów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bleck: napisałeś jedno zdanie, a ja już wiem kim jesteś. Tak wiedza i mądrość potrafi rozpoznać charakter osoby nie widząc jej nawet na oczy. Piękne.

Życzę utkwienia swojej uwagi w rzeczach, które powodują Twoje lepsze samopoczucie bo to Ci się na pewno przyda :)
@adversarius: ja wiem co stoi za tym, że ludzie chcą się szczepić i nakłaniają do szczepień.
fakty naukowe i zdrowie umysłowe, a każdy kto twierdzi inaczej i nie ma żadnych rzeczywistych argumentów za swoją tezą (jakieś artykuły z WIELKAPOLSKAKATOLICKA.PL czy coś to nie są źródła rzetelne) naczytał się ścieku i to rozpropagowuje.
mało jest popularyzatorów nauki którzy bardzo fajnie gadają i można sobie posłuchać jako podcast?
rożek, gandor, UNB...
polecam zamiast
@adversarius: sorry, nie widziałem oznaczenia. Covid jest sobie choróbką, państwa średnio sobie z nim radzą - szczególnie tak świetne jak Polska. Dlatego nie brakuje wałów i wykorzystywania pandemii do swoich celów. Dodatkowo są obostrzenia typu maseczki na dworze, które sens mają tylko w tłumie ludzi - ale z drugiej strony znając mentalność ludzików, to zaczęli by rzucać argumentami "no w tym miejscu musze nosic maske, a metr dalej juz nie musze