Wpis z mikrobloga

Jakiś sensowny pomysł jak fotel do kompa ma nie rysować podłogi? Miałem podkłądkę z Ikei - pomysł średni. Drobinki piasku w końcu wchodzą bokami, a mata w końcu zaczyna delikatnie się przesuwać i pod spodem pięknie się rysuje. Nawet odkurzanie regularne (chyba bym musiał codziennie tam wjeżdżać pod mapę) nie daje aż takich efektów, bo drobinki piasku ładnie wpijają się w samą matę i trzeba się dobrze upewnić czy aby wszystko tam odpadło. Po jakimś czasie ta mata wygląda poza tym jak gówno. Ktoś tu chyba pokazywał, że zrobił sobie z paneli małą przestrzeń, ale jakoś nie wierzę, że to też nie zacznie w końcu rysować podłogi, a wygląda niezbyt pięknie. To ikeowe tak jak na foto wygląda może pierwsze parę miesięcy

#programista15k #pracazdalna #gry #komputery
prostynick - Jakiś sensowny pomysł jak fotel do kompa ma nie rysować podłogi? Miałem ...

źródło: comment_1619630407zfCQT07RgykDhNKtff2mNu.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Te maty trzeba wymieniać co pół roku, inaczej się brudzą i robi się masakra. W poprzednim mieszkaniu miałem pod fotel mały dywanik, który lepiej się sprawdzał. Aktualnie rozkminiam właśnie takie gumowe/kauczukowe koła jak wyżej proponowali
  • Odpowiedz
@prostynick: plus odkurzacz co codziennie za ciebie jeździ i nie dość, że odkurza to i mopuje, działa mam matę i podłogę drewnianą i nawet nie myślałem o kauczukowych kółkach, ale opcja dobra
  • Odpowiedz