Wpis z mikrobloga

Pięknie się czyta narzekania kibiców Realu na ich własną drużynę, to jak została zdominowana i jaki to dla nich szczęśliwy wynik: remis bramkowy u siebie. A od momentu losowania aż do wczoraj widziałem komentarze, jak to Real jest zdecydowanym faworytem, przejedzie się po Chelsea, która jest zdecydowanie najłatwiejszym rywalem i praktycznie przepustką do finału, przereklamowana, nie ma ataku, a pomoc zostanie całkowicie zjedzona przez Modricia, Kroosa i Casemiro.

Zdziwko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chelsea #realmadryt #ligamistrzow
Pobierz
źródło: comment_16196071121ySfHPjfzIGa2uiMs7q3Wg.jpg
  • 13
@RoHunter: Jeżeli ktoś lekceważy Chelsea to powinien obejrzeć dwumecz z Atletico. Wiadomo ekipa Simeone spuściła z tonu ale w tym dwumeczu drużyna z Madrytu mówiąc kolokwialnie była złapana za gardło i przyciśnięta do ziemi i nie zrobiła w tym spotkaniu kompletnie NIC.
@RoHunter: wynik jak najbardziej dobry, na rewanż wróci mendy który jest conajmniej 10 razy lepszy od marcelo prawdopodobnie Ramos i Valverde do tego może Hazard sie rozegra bo widać u niego potencjał na powrót o ile znowu sie nie połamie
@Arekt: Jasne, że wynik dobry - jak na taką grę, to naprawdę trudno oczekiwać czegokolwiek lepszego, dużo szczęścia miał wczoraj Real.

W tydzień, to Hazard za bardzo się nie rozegra chyba. Poza tym i tak wątpię, czy zagra więcej niż 30 minut.

W Chelsea zapewne wróci Kovacic, a w wyjsciowej jedenastce moze juz nie byc Wernera. Jeśli Real będzie miał choć trochę mniej farta za tydzień, to szybko się ten dwumecz
@RoHunter: Dobrym prognostykiem przed meczem była postawa Chelsea z Porto gdzie zagrali totalny piach - okropnie nieskuteczne Porto. Osobiście jest mi najbliżej z angielskich klubów właśnie do Chelsea i remis 0-0 przed meczem brałem w ciemno jako fan Realu. Nasz środek pola to same urazy lub powroty po urazach, obrona bez Mendiego. W rewanżu liczę na lepszy Real bo będą powroty. Nie wiem czy to wystarczy ale jeśli nie to w