Wpis z mikrobloga

@Salomonthekrol: pojawił się wyciek płynu chłodniczego. Mam nadzieję że skończy się na wymianie któregoś z węży i widocznych uszkodzonych elementów.(zderzak, lampa i lewa strona)( ͡° ʖ̯ ͡°). Ubezpieczyciel pewnie wklepie całkę i goń sie leszczu. Pozostanie dłubać samemu.
Serce się kraje bo człowiek dbał bardziej niż o swoje dziewczę. Nie jestem żadnym fanem motoryzacji ale Volvo jeszcze nigdy nie zawiodło. A to dobry wynik jak na
  • Odpowiedz
Przy płocie pani pasażer od touareg'a który stał w złym miejscu i czasie. Snajper wycelował idealnie w jepgo lewe koło ( ͡ ͜ʖ ͡).
  • Odpowiedz
@mit-nick: w sumie zabawne bo już prawie udało mi się wyhamować a fabia i tak rozsypała się jak dziecięca zabawka wymuszająca pierwszeństwo na skrzyżowaniu. Najważniejsze że pochłonęła energię kolizji.
  • Odpowiedz
@Salomonthekrol: pasywne systemy bezpieczeństwa współczesnej motoryzacji. W przypadku zderzenia czołowego może to uratować życie. Niestety kończy się to tym że po małej kolizji auto trzeba zbierać z całego skrzyżowania.
Jedyne czego żałuję to że nie zrobiłem zdjęcia poduszki pasażerki fabii. Cały mocny makijaż w negatywie.
  • Odpowiedz
Te starsze volvo to w #!$%@? wdzięczne auta. Rodzice kiedyś za €400 kupili volvo s40 z 2003r. Do dziś śmiga z minimalnym rocznym wkładem. Była stłuczka z ciężarówka, zarysowane drzwi tylko. Kolejna to wymiana drugich drzwi. Nieśmiertelne pierdzikółko
  • Odpowiedz
@Dioromeh: przejeżdżałem i się zastanawiałem co się odwaliło, że 3 samochody się spotkały. To już wtedy światła nie działały czy po kolizji przestały?
  • Odpowiedz