Wpis z mikrobloga

Panowie umówmy się: w tym meczu Real nie istniał. Nie istniał, tak dokładnie Tomeczku, Ty wiesz dokładnie, że ja kocham Los Blankos [śmieje się na cały głos i łapie za rekę Tomka Smokowskiego], ale tutaj muszę uczciwie oddać drużynie Tomasza Tusiela, że dziś kompletnie zdominowała, wręcz stłamsiła klub ze stolicy Hiszpanii. Real osłabiony, Real dręczony kontuzjami, Real zmęczony koszmarnie intensywnym sezonem "kowidowym". Jednak tak słabej drużyny Królewskich dawno nie widziałem. Momentami byłem wręcz zdruzgotany. Tomasz Tusiel z przeciętnego zespołu Premier Lig ulepił niesamowity kolektyw, niesamowity zespół. Widać było wspaniałe przygotowanie taktyczne, ale zarówno motoryczne. W każdym aspekcie zarówno w defenzywie jak i w ofenzywie De Blus było dzisiaj lepsze. Szczęśliwy remis, oby w rewanżu na Stamford Bridż Los Galaktikos było już lepszej dyspozycji, bo inaczej o awans do upragnionego finału może być bardzo ciężko. Ja wierzę w geniusz Zidana, on na pewno przygotuje coś specjalnego. Vamos. Tyle ode mnie.
#mecz #kanalbekowy #kanalsportowy #borek #ligamistrzow
KRZYSZTOFDZONGUN - Panowie umówmy się: w tym meczu Real nie istniał. Nie istniał, tak...

źródło: comment_1619555878qkibpakiZsUlD6ZsfDj1ve.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: ależ zgadzam się z tobą Mati, warto wspomnieć że bramki czelsej bronił Edouard Mendy. I teraz słuchaj bo to niesamowita historia. Facet 6 lat temu był w pośredniaku gdyż chciał zrezygnowac z kariery piłkarskiej, a tu proszę półfinał ligi mistrzów. Co ciekawe przychodził z francuskiego Rhene, z tego samego klubu co legenda the blues, Petr Cech.
Narcyz - @KRZYSZTOFDZONG_UN: ależ zgadzam się z tobą Mati, warto wspomnieć że bramki ...

źródło: comment_1619557076yNCL4q2RtKXFYeznxmAUsg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz