Wpis z mikrobloga

Miał ktoś może problem z drainem baterii w amazficie stratosie 2s ?
Kupiłem w niedzielę używanego stratosa 2s na allegro za 279 pln. Dzisiaj do mnie przyszedł naładowany do 24%, postanowiłem więc go podłączyć pod ładowarkę, robiąc przed tym przywracanie do ustawień fabrycznych.
O 16:10 wyświetlało się, że jest naładowany do 100% a teraz o 19 jest już 92%. Ma wytrzymywać do ~5 dni na ładowaniu a z moich małych obliczeń wychodzi, że bateria padnie już jutro o 21.
Macie może jakieś pomysły co z tym można zrobić ? Mam ustawioną zwykłą tarczę z menu zegarka i wyłączone sterowanie muzyką oraz wyłączony pomiar pulsu.
#zegarki #amazfit #xiaomi
  • 4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ice_Cube: ja u siebie w zwykłej 2 zauważyłem, że jak nie jest z telefonem podłączony i nie ma trybu samolotowego to strasznie spada, jakby cały czas szukał i się chciał podłączyć. Może włącz tryb samolotowy i zobacz dzień dwa jak schodzi.
@Qwapi: Sprawdzę to, ale jednak zależy mi na tym żeby był podłączony pod telefon, bo przyzwyczaiłem się, że na bip'ie sprawdzałem wszystkie powiadomienia, przełączałem muzykę itd. i wytrzymywał ~20 dni a tutaj dzieje się tak jak widać xd