Wpis z mikrobloga

Jakkolwiek wyjdę na kolejną osobę z "kompleksem Don Kasjo " to bawi mnie to spuszczanie się jak to Kasjo cudownie pracuję na worku xD.Nie mam pojęcia czy ktokolwiek z chwalących go był kiedykolwiek na treningu ale coś takiego prezentują ludzie którzy chodzą na boks kilka miesięcy. Naprawdę ... Uwierzcie że nic wielkiego tam nie pokazał. Z początku chciałem wrzucić pracę szybkościową na worku jakiegoś zawodowego boksera ale pomyślałem że zaraz spadnie na mnie hejt bo jak to będę porównywał Kasjo do zawodowych bokserów.Więc zwężyłem ludzi do otoczenia ludzi Normana Parka którzy rówież są zawodnikami MMA.Na pierwszy rzut oka mamy Gamrota i Mańkowskiego typowi zapaśnicy i.... no internet jest pusty jeśli chodzi o ich szybkościówki dlatego pokaże trening sprzed lat ich przyjaciela który był od nich słabszy a Gamrot był wtedy na porównywalnym poziomie co Parkę...Więc mamy pracę na worku Bilmana zapaśnika i chłopaka który trenuje z Mańkowskim i Gamrotem :
https://www.youtube.com/watch?v=SQHH8xXNm_o&ab_channel=pakoltv
Porównajcie szybkość jego ciosów i siłę do tego co prezentuję Kasjo a teraz jeszcze zauważcie że koleś na tym worku to typowy zapaśnik xD... Więc w dalszym ciągu nie wiemy nic o stójce Kasjo bo nic na tym worku nie pokazał.
#famemma #donkasjo
  • 5
@kubus2k7kuba: I co w tej walce Kasjo pokazał?Że potrafił przyjmować dużo ciosów? xD Brawo takich zawodników którzy przyjmowali i byli "nie do ubicia" w sportach walki były miliony.Pierwszy lepszy z brzegu Diego Sanchez w UFC który był swego czasu nie do znokautowania, toczył najkrwawsze walki w UFC i... Nie osiągnął nic.

To że wytrzymał z nim tyle rund? Jednocześnie gdy Kasjo z nim walczył koleś #!$%@?ł już w sumie 14 pojedynków
@Plecakowicz co do treningu na worku się zgadzam, wygląda to całkiem zwyczajnie - po prostu trening osoby, która wie o co chodzi. A co do wyniku to sam nie wiem, wiadomo ze Parke jest faworytem, ale wydaje mi się ze Kasjo ma szanse i to całkiem spore. Wszystko zależy od tego jak bardzo Normanowi będą przeszkadzać przyzwyczajenia ze stójki kickbokserskiej, bo wbrew pozorom fakt braku kopnięć będzie kluczowy (zupełnie inna praca nóg,