Wpis z mikrobloga

Chyba mam pecha albo mi celowo bubel sprzedali. Kupiłem opony Hankook Kinergy s2 w sklepie Miwan, bo najtańsze z listy na ceneo, wiec po co przepłacać xd. Założyłem je ale gość stwierdził, ze nie może tego wyważyć, myślałem, ze nie ogarnia, wiec pojechałem do większego serwisu i tez stwierdzili, ze opony są krzywe. Miał ktoś podobny przypadek? Jak sprzedawcy podchodzą do takich reklamacji? Wyrzucają reklamacje do kosza, zanim otworzą zwrócona paczkę z oponami? Opony zrobiły 50 km, tyle co do domu wróciłem. DOT październik 2020. #motoryzacja #opony #samochody
  • 15
@kubjakub: kupiłeś opony, które były źle przechowywane. Możesz próbować się kopać z koniem, może to uznają, a może nie. Właśnie dlatego ja więcej nie kupię opon przez internet. ¯\_(ツ)_/¯
@kubjakub: Cześć, zapisałem sobie Twój wątek bo kupiłem już kilka kompletów letnich Hankooków i wszystkie były i są zajebiste, nie miałem takiego przypadku jak Ty. I co dalej w tej sprawie? Oddadzą kasę? Wyślą nowe opony?
@vertical: cześć, napisałem reklamacje i wysłałem opony do sklepu. Czekam na odpowiedz. Wydaje mi się, ze reklamowanie czegokolwiek w Polsce to kopanie się z koniem, jak ktoś tu wyżej już wspomniał, no ale zobaczymy
@vertical: cześć, pytałeś, wiec pisze aktualizacje: sklep zareklamował opony u producenta, Hankook uznal reklamacje, sklep w którym kupowalem zwróci kasę za opony i koszty które poniosłem (montaż, wysyłka). Czekam na przelew. Wszystko spoko, bo odzyskam kasę, tylko dużo bujania się z tym i zaraz mina dwa miesiące jak kupiłem ten wadliwy komplet. Z ciekawości: te hankooki których używasz są made in china czy gdzieś indziej wyprodukowane?
@kubjakub: Dzięki za info, to dobrze że oddadzą kasę. Te których używam i używałem są made in Hungary, ostatnio u mnie w rodzinie były zakupione Kinergy Eco 2 również Hungary, a na dwóch różnych modelach Hyundaiów którymi jeździłem były na pierwszy montaż założone również Węgry - innych, a zwłaszcza China nie widziałem, myślałem że może być tylko Korea albo Węgry :) To miałeś China?