Wpis z mikrobloga

@Tomasstom: do inżynierki nie trzeba kodu więc jak promotor nie chce to nawet nie będzie tam zaglądał. Co innego kod wklejony bezpośrednio w pracy, ale to będzie traktowane jak zwykły tekst
  • Odpowiedz
Trochę beka bo ja mam zrobiony system w React'cie i się zastanawiam czy recenzent będzie patrzył na kod. Słyszałem, że musi sprawdzić czy wszystkie funkcjonalności w systemie działają i są zgodne z tym co jest napisane w dokumentacji xd
  • Odpowiedz
Słyszałem, że musi sprawdzić czy wszystkie funkcjonalności w systemie działają i są zgodne z tym co jest napisane w dokumentacji


@Tomasstom: to marnowanie twojego czasu i jego, przecież wiadomo, że w takich pracach kod jest raczej na #!$%@?, więc jak będzie chciał to i tak coś znadzie. Pytanie czy chce coś z tym kodem później robić, czy nie. Jak nie to raczej możesz być spokojny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tomasstom: robiłem inzynierkę w Qt i tyle flag które tam były żeby się to skomplikowało to żaden recenzent/promotor bez instrukcji nie byłby w stanie odgadnąć.
Inna sprawa, że mogą zapytać jak konkretnie zaimplementowałeś jakąś funkcjonalność, czy użyłeś jakiegoś wzorca albo co było najtrudniejsze przy tworzeniu programu. No i do takich pytań potrzebujesz znajomości kodu aplikacji i ogólnie programowania
  • Odpowiedz