Wpis z mikrobloga

Dużo ludzi dostawało incydentów kałowych, gdy wspominałem o pustoszącym ten kraj sojuszu Lewica-PIS, a teraz zostało to już oficjalnie przyklepane. Dzięki temu funduszowi PIS wprowadzi taki socjal, że starym babom nogi zmiękną, a normalni ludzie mogą pożegnać się z jakimikolwiek zmianami na kolejne 6-7 lat. Nie będzie wcześniejszych wyborów, a PIS utrzyma stabilnie 35% poparcia kosztem całej reszty społeczeństwa.

Tak więc jeśli popierasz Lewicę, popierasz jednocześnie:

- całkowity zakaz aborcji
- najsurowsze prawo antynarkotykowe w całej UE
- uprzywilejowaną pozycję Kościoła Katolickiego
- brak jakiejkolwiek szansy na związki partnerskie, czy śluby osób tej samej płci
- brak praworządności
- kraj, w którym decydujący głos ma stara, skrajnie konserwatywna baba z Radomia

O nieoficjalnych korzyściach polityków Lewicy nie ma nawet co wspominać, bo PiSowski rząd już pewnie robi przelewy na wybrane konta i kombinuje jak z liderów Lewicy zrobić kolejnych Obajtków.

#neuropa #bekazlewactwa #antykapitalizm #gorzkiezale #konfederacja #4konserwy #polityka
amantadeusz - Dużo ludzi dostawało incydentów kałowych, gdy wspominałem o pustoszącym...

źródło: comment_1619524255r2gUCVeMRN8WMLVjsPR0CB.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Mirrak: no pewnie, ale jak szury z konfederacji coś poprą pisu to tacy jak ty od razu wysrywają KONPISDERARCJA! SOJUSZNIK PISU! KONFA PIS ZAWSZE RAZEM!

Tfu na lewice i na konfederacje, pożyteczni idioci pisu.
  • Odpowiedz
@Mirrak: bzdurą to jest lewica, która brata się z kimś kto wprowadza zamordyzm, nie szanuje prawa, a gej Biedroń z uśmiechem na twarzy rozmawia z typami, którzy takich jak oni mają za podludzi ,,lgbt to nie ludzie''

Jesteście żałośni.
  • Odpowiedz
@Mirrak: nie głosuję na po, ale platfusy przy was czy przy konfederacji to jak normalni ludzie wyglądają.

Jacy my xd.


Przecież ty popierasz lewicę, co nieprawda może? A może ty pis popierasz?
  • Odpowiedz
@Mirrak: nie wiem co sie tak rzucasz, pis = lewica z mala roznica w celowanie w inny wiek elektoratu:
pis to komunisci pro kosiólkowi anty lgbt idealnie pasujacy dla starej baby z radomia o komunistycznych pogladach
lewica to komunisci anty kosciolkowi pro lgbt idealnie pasujacy dla julki z warszawy o komunistycznych pogdladach

razem te dwie partie idealnie sie uzupelniaja. Malpy sie kluca o lgbt i kosciol a w tym czasie
  • Odpowiedz
@technojezus: no popieram, ale to nie odpowiada na moje pytanie, czemu piszesz o mnie w liczbie mnogiej? I lewica póki co to najbardziej racjonalna i najmniej hipokrytyczna partia w sejmie xd.
  • Odpowiedz
@Mokrysiusiak3: bzdura na bzdurze xd. Pis komuniści xd
Lewica nie ma nic wspólnego z pisem jeśli chodzio światopogląd, jedynie gospodarczo popierają niektóre rzeczy do czego mają pełne prawo.
  • Odpowiedz
@Mirrak: nie będę z tobą dyskutował. Napiszę tylko tyle, że dzięki tej haniebnej decyzji lewica zanotuje spadki, a zyskają szczególnie po i pl2050. Poczytaj sobie może portale społecznościowe lewicy, ile umiarkowanych osób się od was odwraca bo nie mieści im się w głowie jak lewica, może iść razem z pisem, z pisem który zaostrza aborcje, ma za nic prawo czy wyzywa głównie wasz elektorat od podludzi i na was szczuje.
  • Odpowiedz