Wpis z mikrobloga

Z okazji uruchomienia sklepu na platformie etsy robię #rozdajo
Na rozdanie idzie portfel w wersji slim z miejscem na kilka kart oraz banknotów. Ponieważ nie ma on miejsca na monety to dodaję do niego bilonówkę.
Portfel tak samo jak i bilonówka został wykonany z prawdziwej skóry naturalnej. Wykonany został własnoręcznie za pomocą tradycyjnych narzędzi. ( Dokładniejsza specyfikacja na mojej stronie )

Zapraszam również do sprawdzenia mojego sklepu :D Dla wykopowiczów przygotowałem kod "PKEEE" -10% na wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.etsy.com/pl/shop/MKCraftLeather?ref=seller-platform-mcnav

Zapraszam również na mój fanpage gdzie można zobaczyć również inne produkty
https://www.facebook.com/MKCraft-100734768324165/?view_public_for=100734768324165

Wylosuję jedną osobę spośród plusujących. Losowanie odbędzie się 29.04.2021 o godzinie 19:00

#rozdajo #modameska #leatherworking #chwalesie
CasualMirek - Z okazji uruchomienia sklepu na platformie etsy robię #rozdajo 
Na roz...

źródło: comment_1619517475UtpK1d92Zw92XwytembH4S.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CasualMirek: Nigdy nie zrozumiem jak można z tego korzystać na co dzień.
W sensie, rozumiem, jest wygodnie jak masz same karty i banknoty ale jak uzyjesz banknotu to co zrobisz z drobnymi?

A jak nie chcesz nosić portfela to czemu po prostu nie uzyjesz telefonu?
Ale jak nie chcesz nosić normalnego portfela to czemu chcesz nosić slim portfel i slim bilionowke.
Bez hejtu, wykonanie super i na zdjęciu to mi się bardzo podoba tylko nie
  • Odpowiedz
@vvit0: Z tego co wiem to jest fizyczny portfel i się chyba ledger nazywa czy jakoś tak. Mogę wyjąć bebechy i je obszyć skórą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Tuff: Wszystko jest do zrobienia jeżeli klient zechce to czemu nie :D

@krabczy: Tak jak powiedziałeś :D Jak ktoś chce przechowywać drobne ale w większości korzysta z kart to po prostu rzadziej będzie wyjmował
  • Odpowiedz
@Paczelokinka: Nici są w opór wytrzymałe :D Szycie tymi nićmi nie jest łatwe bo można spokojnie nimi przeciąć skórę. Już prędzej skóry się wytrze i zostaną same nici ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak poważnie to są po prostu bardzo wytrzymałe, a na dodatek szycie ręczne ma o tyle przewagę nad maszynowym, że puszczenie szwu w jednym miejscu nie powoduje prucia się całej nitki. W takim
  • Odpowiedz
@padrepio: W sumie to dodatkowe źródło, ale teraz są ciężkie czasy i przyjemnie byłoby sobie coś jeszcze dorobić ( ͜͡ʖ ͡€) Przez covid też dużo siedzę w domu to zamiast patrzeć się w sufit to mógł bym zrobić coś skórzanego
  • Odpowiedz
@CasualMirek: W sumie masz najbardziej użyteczne i chodliwe rzeczy. Jak jest czas to pewnie, że trzeba cisnąć temat. Ja praktycznie robię tylko pod zamówienie bo czasu wolnego mało
  • Odpowiedz
@padrepio: Widziałem twoje prace i są po prostu artystyczne :D Bardzo mi się podobają i na pewno dodatkowo trafiasz w jakaś niszę na którą jest popyt. U mnie jest trochę mniej kolorowo bo sprzedam coś jak zrobię reklamę, albo i nawet z reklamą nic nie sprzedam
  • Odpowiedz
U mnie w sumie w większości to powracający klienci. Jak rzeczy użytkowe biorą dla siebie to później na prezent dla kogos albo polecają dalej. Znajomi to też w sumie stała grupa klientów. Także biznesu w tym nie widzę większego, ale ważne że na nowe pomysły i hobby się zarobi
  • Odpowiedz
@Ra-V-ek: Już tłumaczę. Ceny na tej stronie pierwotnie są w Euro. Wszystko jest zależne od kursu, a jak wiadomo on jest ruchomy. Stronka wyłapuje kraj z jakiego jest wyświetlana i dostosowuje cenę w walucie z tego kraju po przeliczeniu z ojro.

@padrepio: Dobre podejście :D Ja mam nadzieję, że ta stronka trochę mnie wybije i może uda się też zebrać klientów z zagranicy
  • Odpowiedz
@CasualMirek: aa tak czułem właśnie że to może być związane z walutą :D
nie myślałeś o jakimś algorytmie który by to jakoś ładnie zaokrąglał?
bo, moim zdaniem(które prawdopodobnie nie ma znaczenia xD), wygląda to brzydko :D
  • Odpowiedz