Wpis z mikrobloga

Kurier przywiózł mi właśnie Cymbergaja. Otwieram pudełko i to lubię - jakaś tam książeczka o świecie gry, mapa, masa nieprzydatnych śmieci, jak naklejki i pocztówki, a przede wszystkim krótki liścik z podziękowaniami od twórców.

Ja wiem, że to pusty marketing. Ale wolę stokroć bardziej taki marketing niż grę, gdzie w pudełku jest goła płyta i jakaś karteczka z informacjami o epilepsji, vide gry z serii #assassinscreed

#cyberpunk2077 #gry #xboxone #ps4
Majku_ - Kurier przywiózł mi właśnie Cymbergaja. Otwieram pudełko i to lubię - jakaś ...

źródło: comment_1619515261LlKWUHRd7zxS8a71Y3mPRN.jpg

Pobierz
  • 11
@pretovic: tak, pamiętam, że w Dzikim Gonie też było podobne. Pudełek z wcześniejszych gier nie miałem okazji oglądać. Ale kilka lat temu zakupiłem Kozacy 3 z dystrybucji cdp.pl i w pudełku była... mini książka kucharska z kilkoma przepisami z epoki. To mi się podoba, można poczuć klimacik, nie jest to takie suche.
@Czarna_ksiazka: ooo, w cymbergaju z pewnością jest znacznie większa, chociaż jak na razie nie grałem ani w jedną, ani w drugą produkcję, więc dokładnie się nie wypowiem. W każdym razie jak pisałem wcześniej - z Cyberpunkiem ponoć nie jest tak źle. Niebawem się przekonam ¯\_(ツ)_/¯