Wpis z mikrobloga

#orzechowegraty odcinek LIV: PRS Custom 24 10 Top 25th anniversary

Ze wszystkich PRSów, które miałem, a trochę ich było, ten był naprawdę piękny - ez w moim top 5 PRS. Coś jednak te nowsze gitary mają w sobie takiego, że nie ma między nami tego uczucia, ale no grało się bardzo przyjemnie. Jak potrzebujecie #gibson tylko chcecie, żeby był dobrze zrobiony i fajniej grał (i stroił) to wiosło dla Was. Klasa - tak jednym słowem można opisać tę gitarę.

Trochę wole jednak moje starsze PRSy.

#gitara #gitaraelektryczna
Orzeech - #orzechowegraty odcinek LIV: PRS Custom 24 10 Top 25th anniversary

Ze ws...

źródło: comment_1619467773f6mq3L5NnlLIWN8UUiJ2au.jpg

Pobierz
  • 4
@Orzeech:
Śliczne wiosło, od jakiegoś czasu korci mnie właśnie na PRSa. Jak porównałbyś wygodę grania na siedząco między body LP a PRSem? Mam w "kolekcji" prócz wyrobów stratopodobnych ESP LTD EC-256 STPSB i okropnie się na nim gra na kolanie choć oprócz tego jest to całkiem wygodne wiosło. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że jest wygodniejszy od ponad dwukrotnie droższego Ibaneza RGD61AL który jest moim ostatnim nabytkiem. Zastanawiam się jak wypada w tej
@Orzeech: Hmmm domyślam się, że kiedyś będziesz chciał go sprzedać, jak masz w zwyczaju. Jaki on ma profil gryfu? Pattern Thin czy Pattern Regular?
Jaka kwota by Cię interesowała? Tak na razie podpytuję, bo w sumie nie jest to finisz, który by mnie jakoś ekstremalnie kręcił, ale może w przyszłości rozważę :)
@Mr_Hand_of_Fate: Sprzedany już, ale jak chcesz innego PRSa to mam jeszcze Custom 24 Artist Package ;)

No I to nie jest tak, że wszystkie sprzedaje. Dużo sobie zostawiam ale na sporej części nie gram, z innymi się nie "dogadałem" i puszczam je dalej :) Mam teraz z dwa tuziny gratów, a miejsca coraz mneij