Wpis z mikrobloga

@wytrzzeszcz: No nie do końca. Przy inwestowaniu zawsze towarzyszą emocje. Jak nie będziesz pewien swojej decyzji, i podejmował je na zasadzie że ktoś mi tam powiedział "kup", to tak samo sprzedasz na minusie jak gdzieś przeczytasz bo ktoś powiedział że dane aktywo spadnie do 0. Wiesz ile razy w bessie bitcoina przeróżni mędrcy wieszczyli że btc spadnie do zero? W #!$%@?. I najwięcej ludzi Bitcoina sprzedawało jak był po 3,5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wytrzzeszcz: Strasznie mała kwota to rozumiem, że są środki które wiesz że możesz stracić i chcesz zaryzykować czy musisz wyjąć ile włożysz gdyż to zmienia portfel inwestycyjny?

Z tego co napisałeś to wygląda jakbyś chciał ale się bał gdyż wrzucasz tu takie coś jak dolary, euro i złoto obok bitcoina i monero a więc kompletny rozstrzał od 0 do gówna.

Wiedz, że teraz jest hossa i inwestycja na górce jest pomysłem krótkoterminowym by nie stracić jak jebnie a zobaczysz że jebnie.
Więc jak to już zrozumiesz to chyba jasnym jest to, że trzeba wchodzić tym co możesz stracić w to co może w krótkim coś zyskać (na pewno nie złoto, waluta czy obligacje) co przy odpowiedniej dywersyfikacji może ci dać zysk lub mniejszą stratę tego
  • Odpowiedz
  • 0
@Movet bnb to bym nie kupowal na dluzszy okres bo to coin scentralizowany. Wiem ze ma najlepszy wykres ze wszystkich kojnów.
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: zainwestuj w siebie. tzn. jeśli masz #!$%@?ą pracę, to może zmiana miasta i poszukanie lepszej, albo jakieś dodatkowe kursy uprawnienia. .. . . .. a jak koniecznie na giełdę, to kupuj te akcje na których weszla na GPW ta cala EKIPA
  • Odpowiedz