Wpis z mikrobloga

@NDSS ja na drugi dzień już widziałam dobrze, ale z komputera i telefonu bardzo ciężko się korzystało. Po 2 tygodniach wróciłam do pracy, po tygodniu funkcjonowałam normalnie.

Czas rekonwalescencji bardzo zależny jest jeszcze od metody zabiegu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zrobie_tu_porzadek_: dziękuję.
aż tak źle nie było, miewałem gorsze dni, odpaliłem Mirko bo mam (miałem?) Astygmatyzm i tylko jedno oko było operowane, na to nie widzę nic, wszystko rozmazane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zrobie_tu_porzadek_: co rozumiesz przez "nie nadwyrężać? I którego oka bo zgłupiałem trochę. Kropli mam chyba 5 różnych w tym właśnie nawilżające, mam stosować 3 razy dziennie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bukaa_: piszesz, że

ja na drugi dzień już widziałam dobrze
Jaka miałaś wadę? Jaka metoda? Ja niby -2.5
mija 3 dzień a ja widzę gorzej niż widziałem przed korekcja zaczynam się martwić że coś lekarz #!$%@?ł
Zara się okaże że na własne życzenie popsułem sobie jeszcze bardziej wrzok i jeszcze za to zapłaciłem
@NDSS ja miałam-6 na obu oczach, ale bez astygmatyzmu. Najgorszy był 3 i 7 dzień, nie wiem czemu ale tak było. Nawilżające to chyba na początku to i po 5-6 razy kropiłam jak czułam potrzebę.
Nadwyrężać tego zdrowego oka, bo jak nie czujesz się dobrze, a próbujesz robić wszystko patrząc na to zdrowe, to mózg może trochę fiksować i nie nadążać przetwarzać. Niestety podobno przy astygmatyzmie też powrót jest dluzszy/trudniejszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lemken: podobno z -2.5 mam teraz -0.7 i ma się to niby unormować ale teraz gdy zwracam na to uwagę to nie widzę żadnej różnicy, mało, wydaje mi się , że jest gorzej niż przed. Zaczynam żałować, w klinice mnie zbyli a przed zabiegiem obiecywali złote gruszki i polepszenie widzenia już następnego dnia.
Byłem 2 razy na kontroli i nie umówili mnie na następną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NDSS: gdybym miał teraz widziec na oba oczy tak na to jedno to miałbym problemy z przeczytaniem czegokolwiek