Wpis z mikrobloga

Berhesda zareaguje na moje zgłoszenie cwaniaczka, który wczoraj w nocy zrzucił na mnie kiedy przebywałem w campie atomówkę w celu ograbienia mnie z łupu niszcząc wszystko do gołej ziemi? Dodam ze gram w trybie normalnym a pvp ze strony agresora się nie włączył (co miałoby dla niego konsekwencje). Bo teraz jestem w plecy pokaźną sumę surowców na odbudowę całego pałacu a w chwili śmierci niż oprócz kilku sztuk stali przy sobie nie miałem XDDD #bethesdasucks #fallout #fallout76
J.....i - Berhesda zareaguje na moje zgłoszenie cwaniaczka, który wczoraj w nocy zrzu...

źródło: comment_1619429369M25AzuWQXLzqo2g78MQn64.jpg

Pobierz
  • 15
@Janusz_z_Rivii a gdzie tu bug ? to ze bomba niszczy camp jest wiadome od poczaku kiedy gra powstala, za co ban ? jak chcesz to zgadamy sie jutro rano i pomoge ci go odbudowac jak sie jest w druzynie zwyklej mozna camp edytowac podaj na priv swoj nick w grze jesli to na pc oczywiscie
a gdzie tu bug ? to ze bomba niszczy camp jest wiadome od poczaku kiedy gra powstala, za co ban ? jak chcesz to zgadamy sie jutro rano i pomoge ci go odbudowac jak sie jest w druzynie zwyklej mozna camp edytowac podaj na priv swoj nick w grze jesli to na pc oczywiscie


@nemo007: Gram na ps4. Ty mówisz o zupełnie czym innym. Poczytaj sobie tutaj: https://www.gry-online.pl/newsroom/fallout-76-gracze-omijaja-ograniczenia-pvp-z-uzyciem-atomowych-mi/ze1d0c6
@Janusz_z_Rivii a to dziwne ja na pc mam tyb pvp wlaczony w sensie nie atakuje innych graczy i nie raz mnie zabila atomowka spadajaca na leb a nie radiacja po niej czyzby inne zasady na pc byly ? bo wystarczy wejsc w czerwona strefe zanim bomba spadnie i sie ginie od razu po wybuchu
@nemo007: Słuchaj, sytuacja wyglądała tak. Modyfikowałem broń w bazie, która mam na totalnym pustkowiu, nagle wszystko wybuchło, zginąłem na miejscu, dom zburzony, patrzę na mapę a tam gracz szybko zbliża się do mojego trupa, bomba zrzucona centralnie na moją chałupę. Jak to wyjaśnisz?
@Janusz_z_Rivii no celowy atak :) ale powiem ci tak ignorowanie alertu o bombie to nie najlepszy atak ja zawsze patrze gdzie leci i zdazalo sie uciekac z serwera. ale nie sadze zeby to byl blad w grze. skoro producent tak ja zaorojektowal to zgkaszanie gracza nic nie da tak sadze. ba oewno prxykra sprawa bo wiem co to miec zniszczony camp sam sobie puscilem bombe hak jeszcze testowalem te atomowki i bylem
@nemo007: Nie zignorowalem żadnego alertu o bombie czego ty nie rozumiesz? Nie było żadnego alertu, jakby był to bym wyszedł z gry żeby mi chata nie poszła z dymem i nie płakał. Poza tym nikt nie będzie marnował atomówki zrzucając na kogoś kto ma minute czasu by zniknąć razem z campem.