Wpis z mikrobloga

Hej. Szukam czegoś do cery naczynkowej. Do tej pory używałem tego i byłem zadowolony 7/10. Miałem kupić ten produkt jeszcze raz, ale pomyślałem, że poszukam czegoś nowego :D. Głównie używałem tego mleczka na noc. Czy macie do polecenia jakiś kremik? Będę wdzięczny też za podrzucenie żeu do mycia, lub toniku normalizującego. Możliwe, że też sprawdzę. Produkt nie musi być dla mężczyzn, może być dla kobiet.

#cera #krem #mirabelkopomusz #pielegnacja
  • 5
@HardMan: Seria Alkemie do cery wrażliwej. Żel "Holy Harmony" to cudo dla wrażliwej skóry, a maska "Dream of beauty" pięknie koi cerę i zaczerwienienia. Albo ich krem "Hush, now" który uratował moje piekące czerwone policzki. Teraz testuję też ich tonik do wrażliwej cery i jak na razie działa super. Moje naczynka akceptują, a to wybredne gnojki.
@HardMan: Kremy: Orientana Kali Musli (tylko ten krem śmierdzi jak cholera podczas nakładania i parę minut po) lub jakieś z serii dermokosmetycznych (Avene, Pharmaceris itp - zależy od budżetu).
Z produktów do mycia niezmiennie polecę piankę z Iossi (polecałam jakiejś Mirabelce i pisała że jest zadowolona). Jest to absolutnie najdelikatniejsze czym myłam twarz, jak chciałam przycebulić to tylko się wkurzam bo szczypie w oczy, a pompka szwankuje i trzeba się z