Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@depcioo: słuchawki dokanałowe bezprzewodowe. Mogą być też z ANC (letv takie robi za ~100zl). Bezprzewodowe to zupełnie nowa jakość komfortu.
Zagłusza myśli samobójcze i sprawia, że monotonne czynności dnia codziennego są bardziej znośne (mycie naczyń, odkurzanie, składanie prania).
Puszczasz sobie wykładzik / audiobuczka / podkaścik i pyk, mózg zajęty. Przy okazji można się wielu ciekawy rzeczy dowiedzieć i podszlifować język obcy.
Polecam
@vstol:
@depcioo:

Również polecam dokanałowe słuchawki bluetooth, są mega. Ja zamówiłem ostatnio takie
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-dokanalowe-xiaomi-earbuds-basic-2-czarny?gclid=EAIaIQobChMIvOy4o8ub8AIV0keRBR1KmgBgEAQYAyABEgJ43_D_BwE

I jestem mega zadowolony. Jakość dźwięku jest naprawdę super, w zestawie masz trzy rozmiary gumek, są bardzo wygodne, a to, że są na bluetooth to jest w ogóle miazga. Pierwsze w życiu słuchawki BT i już nie chcę innych. Z minusów to czasami pojawiają się ledwo słyszalne szumy podczas, gdy nic nie mamy włączone, ale to