Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, teraz w tibi lepiej walić z axa czy może "ruszczki"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A i czy warto rozpocząć gre na tym nowym serwerze gdzie Maxi gra?

#tibia
  • 13
A i czy warto rozpocząć gre na tym nowym serwerze gdzie Maxi gra?


@Wedarn: Jak nie jesteś no-lifem i nie masz ciśnienia na topkę itp. to lepiej zacząć grać na nieco starszym serwerze. Daje to lepsze możliwości zarobku itp.
@Iperyt: właśnie lepsze zarobki są na nowych serverach gdy cena tckow jest mała i można kupować caski do domku.
@Wedarn: warto kupić sobie jakiś niski lvl na takim serwerze z jakimiś podstawowymi skilami czy mlvl lub dużo lepsze skile na starych serverach.
@Iperyt:
@frems

Znaczy bardziej chodzilo mi o taka luźna gre bez spiny, na paccu oczywiscie, aby od czasu do czasu z kimś na Hunta sie wybrać, w przyszłości do jakies gildia dołączyć (najlepiej polskiej)
Jestem mega przeciętniakiem, ostatnio gralem jakoś 4 lata temu i mialem 170 lvl

Najbardziej chciałbym knightem grac ale w statystykach serwera widze że 60% graczy jest juz knightami to nad drutem myslalem.
właśnie lepsze zarobki są na nowych serverach gdy cena tckow jest mała i można kupować caski do domku.


@frems: I jak długo trwa ten stan opłacalności casków?
@Wedarn: Ziomuś ja tam zacząłem grać 6 marca i jest elegancko. Jak zaczniesz grać to wal do mnie nick taki jak na wykopie to coś pomogę. Najmniej botow bo serw premium więc najmniejsza opłacalność bocenia
@Prespekt: A czy rzeczywiście tyle knightow biega? Wiesz biorę pod uwagę późniejsze wspolne Hunta itp, na jaką klase twoim zdaniem jest teraz największe zapotrzebowanie ?
@Wedarn: Moim zdaniem najmniej ekow i edow więc w to uderzaj tylko ceny clubów są chyba największe bo najwięcej ludzi w to poleciało z nadzieją na soul cluba ale 90% go nawet nie ujrzy
@Wedarn rp/ek profit najlepszy, ed/ms najszybszy exp
Potem nieco mniejsze różnice, generalnie graj ekiem jak lubisz, ja kupiłem eka 300+ na brazolskim serwie za grosze, przenioslem na eu I se pykam solo. Pacca mogę zarobić w jakieś 15h w tempie profitowania tego eka więc spokojnie sam na siebie zarabia :p eq kompletuje, pięknie se gram na luziku
@Wedarn: Gdzie te statystyki znalazłeś? Jeżeli wliczone są "wszystkie utworzone psotacie" to nawet połowa tych najtó może stać na 8lv w depo i logować tylko raz na dzień żeby odebrać reworda i postawić skilla