Wpis z mikrobloga

nie mówię, że ci nie wystarczy tylko to dalej zamulła


@su1ik: No wiem, jak nie ma 250 KM+ to nie siadasz za kierownicę, a sam masz podwójnie doładowanego potwora z wynikiem 400 KM+ co czyni Cię eksperta żeby auta pokroju golfa 3 gti nazwać zamulaczami, spoko.
  • Odpowiedz
@aarahon: mocne słowa jak na komentarz oceniający #!$%@? na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Ignorancja? Może raczej poczucie humoru?( ͡~ ͜ʖ ͡°) Co do Golfa 3, to sorry ale na dzisiejsze standardy to auto jest zamulaczem.
  • Odpowiedz
Co do Golfa 3, to sorry ale na dzisiejsze standardy to auto jest zamulaczem.


@MEKORRO: no teraz to wszystko jest "zamulone". Tylko mercedes v12 biturbo i tesla nie zamula. Wszystko inne ledwie co jedzie

Ehh ogarnięty mnie zrozumie, nie ogarnitemu uj w pupe. Zamykam temat, bo szkoda szczępić ryja :) Miłego dnia wszystkim
  • Odpowiedz
@aarahon: Tak off topic, widzę że maję Cię tu za eksperta do samochodów, ciekawi mnie Twoja opinia na temat 911 różnych generacji w kontekście srania się klienteli najpierw o wprowadzenie chłodzenia cieczą, potem elektrycznego wspomagania i automatycznych skrzyń biegów. Moje doświadczenia są takie, że mając do czynienia z tym autem w wersji manualnej (głównie o ten aspekt mi chodzi) wręcz byłem zniesmaczony tym jak ciężko działa pedał sprzęgła i to
  • Odpowiedz
@aarahon: nawet na daily nam mocniejszy samochód więc mnie nie rozśmieszaj nawet bo wychodzisz na robaka. Weekendowy to ma raczej 400++ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: mordo, bez spiny na dzisiejsze standardy te biedne 150 koni co miał Golf jak był nowy, to jest norma w aucie tego segmentu. Osiągi Golfa 3 GTI dziś ma wersja z silnikiem 1.4 TSI. Miałem w życiu kilka aut, również drogich i szybkich, osobiście najbardziej żałuję, że tak długo dałem się mamić bredniami o "czuciu" samochodu dzięki manualnej skrzyni biegów. Zanim się opamiętałem przerobiłem Lotusa Elise, 3 generacje 911
  • Odpowiedz
Tak off topic, widzę że maję Cię tu za eksperta do samochodów,


@MEKORRO: kto ma mnie za eksperta? Natychmiast wybije im z głowy że ze mnie jakikolwiek ekspert i sam piszę o sobie że jestem teoretykiem który czerpie swoją wiedzę z opisów awarii i ich rozwiązań a odniesienie się do aut z którymi nie miałem do czynienia mogę brać tylko ze schematów części z czym się nigdy nie kryłem.

ciekawi mnie Twoja opinia na temat 911 różnych generacji w kontekście srania się klienteli najpierw o wprowadzenie chłodzenia cieczą, potem elektrycznego wspomagania i automatycznych skrzyń
  • Odpowiedz
ty #!$%@? błaźnie nawet przeczytać że zrozumieniem nie potrafisz mojego komentarza a do dyskusji o samochodach startujesz XD


@su1ik: jak na razie to wyimaginowałeś sobie że nie umiem przeczytać Twojego komentarza ze zrozumieniem a jedynym argumentem jaki używasz w dyskusji jest to że posiadasz mocne auto. Co jest kiepską odpowiedzią gdy pytanie jest inne.
  • Odpowiedz
@aarahon: w swoich czasach Golf GTI to był super #!$%@?, czasy się zmieniły, zmieniły się moce, 150 koni na nikim nie robi wrażenia. Miałem takiego golfa, miałem następną generację z 1.8T, uważam że dziś cena za to co sobą oferuje nowy GTI czy R jest śmieszna. Uczeń w pracy ma poprzednia generację GTI, z dodatkowym wyposażeniem ponad 60 000 euro, biorąc to pod uwagę, wolałbym trójkę i jej 150 koni
  • Odpowiedz
OPa jaki to Tipo jest kiepski, i że jego BMW takie cacy, a chyba każdy wie jakie super są silniki z serii "N".


@MEKORRO: o i tutaj się mylisz. Nie mówiłem że jest najlepsze na świecie. Mówiłem że dla mnie jest spoko, udany zakup. U mnie się sprawdził, jestem zadowolony. Nie mogę tego mówić?
W stosunku do tipo to niebo a ziemia. Wygoda + komfort jazy + przyśpieszenie od 100
  • Odpowiedz
i że jego BMW takie cacy,


@MEKORRO: no przez te zdanie wychodzi na to. Jak dla mnie jest cacy, mi się podoba. Nie mogę być zadowolony z BMW E90? Muszę hejtować ten samochód? Moc ma po czipie, daje frajde. Wygodny, jest spoko dla mnie. A to że dla ciebie nie, to spoko, ale nie wmawiaj mi że musi mi się nie podobać.

Pochwalisz się ferrari, powiesz że jest zajebisty, to
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: "to zdanie", a nie "te zdanie". Może Ci się podobać cokolwiek, jeden lubi kwiatki, drugi jak mu skarpety śmierdzą, nie ma sprawy, ale skoro ty możesz mieć jakąś opinię, to ja mogę mieć opinię inną, a nawet opinię na temat Twojej opinii¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz