Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@aarahon: usunął wpis whatever ¯\_(ツ)_/¯
Zaplusowalem jakiś tam wpis po czym on zawołał wszystkich w tym wpisie i ludzie zaczęli po nim cisnąć, odpisałem czy już nic nie można zaplusowac? To mi odpisał "#!$%@?" także tak, no ogólnie poziom #!$%@? umysłowego poza skala.
@aarahon: @cwlmod: @su1ik: Dobra mam wpis.

Zaplusowałem wpis @MEKORRO "1.8d diss na fiata Tipo. Trzymajcie mnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)" miał ponad jakoś 200 plusów i bohater klopsztanga zawołał wszystkich plusujących ten wpis że się zesrali jako wykopowi eksperci. Wszyscy pojechali po nim jak po burej suce po co ich
Pobierz malinowydzem - @aarahon: @cwlmod: @su1ik: Dobra mam wpis. 

Zaplusowałem wpis @MEKO...
źródło: comment_1619365539nGH2Wo13ESWpaXD5G17YyR.jpg
@malinowydzem: czytałem oryginał i nie dziwię się opowi że tak napisał. Znając fiata to tam wybitnie musi się siedzieć za kierownicą.

Co do komentarza @MEKORRO to nie rozumiałem go bo ani Tipo nie ma silnika 1.8d ani wcześniej wspomniane BMW, poza tym nie był to diss tylko dygresja ale uznajmy że diss. Staram się poprawiać takie kwiatki ale że zobaczyłem ile komentarzy jest niżej to stwierdziłem że pewnie go ktoś poprawił.
@Klopsztanga: uwaga nam furę 143 km XD


No i właśnie dlatego usunąłem wpis . Bo wytknąłem pomyłkę wykopkom, to zamiast przyznać się do winy, to śmieszkują z mojego gruza w stylu "hehehe 143km xD Tyle to mam w kosiarce". No mam 143konie, mam 10 letniego gruza, i jest zajebiście. Nie wszystko co stare oznacza że gorsze.

Szkoda gadać, szkoda szczępić ryja. Zmieniają temat , jak wytknie się błąd.