Wpis z mikrobloga

@lunarwave_: No właśnie nie bardzo, ty płaczesz coś na tagu który do tego nie służy. Wiesz ile takich postów już przeleciało? 15x więcej niż tych do których się odnosisz. Także to ty jesteś tą częścią w---------y a nie HEJTERZY z ręką u mamy w kieszeni.
  • Odpowiedz
@lunarwave_: No też tak myślę że nie ma z tobą takiego sensu. Do mnie nikt w kieszeń nie zagląda, za to ty na 15 komentarzy które widziałem 12x piszesz coś w stylu "może spłacę za to kredyt", 3 pozostałe to płacz albo prowo że masz pieniądze z jakiegoś shitcoina. Gratuluję, atencji dostałeś aż za dużo. I z szczerego serca mam nadzieję że spłacisz ten kredyt inwestując w jakiegoś SAVECOORGIDOGE
  • Odpowiedz
@lunarwave_: Nie o to chodzi, atencjonujesz się od 3 dni że masz kredyt i go spłacasz, więc ci dało tą atencję kilka przyjebòw. A ty znowu się atencjonujesz tym razem z tego powodu, chłopie to jest jakiś problem ze sobą.
  • Odpowiedz
@176cxa12: powtorze, nie pasuje ci nie czytaj i wypad XD uzyj czarnej listy.
pisac sobie bede co mi sie podoba.

więc ci dało tą atencję kilka przyjebòw


no i czemu ich obrażasz?
typowy przegryw XD
  • Odpowiedz
chłopie to jest jakiś problem ze sobą.


@176cxa12: a po polsku? problem to masz ty i ten drugi z kaczorem w nicku.
Spuszczac sie nad kims bo cos napisal na wykopie. No mozna byc wiekszym przyglupem?
Znajdzcie sobie jakies hobby, serio. Wyjdzcie na spacer, do ludzi czasem XD
  • Odpowiedz
Znajdzcie sobie jakies hobby, serio. Wyjdzcie na spacer, do ludzi czasem XD.


Myślę że dlatego dzisiaj jeszcze napiszesz z 5 komentarzy o kredycie, i 3 o tym że normiki ci w portfel zaglądają.
  • Odpowiedz
@176cxa12: ON WZIĄŁ KREDYT NA TEN SCAM??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
nie no. To juz przekracza granice mojej godności. Mimo że rekreacyjnie sobie go drażnmiłem, to juz przegięcie. Takich to jeszcze nie było. Powaga chłopie. Były tu legiony takich jak ty, ale żaden nie brał kredytu na byle shita i to
  • Odpowiedz