Wpis z mikrobloga

@ButtHurtAlert jutro spróbuję jak wytrzeźwieje dwa lata jesteśmy raz i tydzień w tydzień to samo 8,9 aż padnie a ja ani kropli, jej matka to alkoholiczka i pieknie idzie w jej ślady sieczka już w głowie bo od tego roku bardziej się poprzestawiało, kasy nie ma a tu tatuaż sobie zrobiła i potem dej bo nie ma już mnie to tak #!$%@? że szok jebnę tym i będę miał spokój #zalesie #
jutro spróbuję jak wytrzeźwieje dwa lata jesteśmy raz i tydzień w tydzień to samo 8,9 aż padnie a ja ani kropli, jej matka to alkoholiczka i pieknie idzie w jej ślady sieczka już w głowie bo od tego roku bardziej się poprzestawiało, kasy nie ma a tu tatuaż sobie zrobiła i potem dej bo nie ma już mnie to tak #!$%@? że szok jebnę tym i będę miał spokó


@seratian: ogólnie,
@seratian: może nie zacznie. ludzie z tego wychodzą. serio. znam kilka takich przypadków. jak ty jej nie pomożesz, to nikt jej nie pomoże. i nie piszę tego bo to różowa. każdemu trzeba pomóc. bo dlaczego nie?
@Cypselus wiele razy mówiłem że może przesadza to mnie wyśmiała, wyprowadziłem się w styczniu i tak w weekendy się widzimy, no to tak jak dzisiaj oglądanie filmów, film włączony ona ,wstaje bierze słuchawki i piwo i ogień od 19 do teraz i ani się nie odzywa ani nic to po #!$%@? ja przyjechałem patrzeć na jej zachlana twarz? A rano będzie zrób mi mięty bo coś mi niedobrze
@seratian: Ludzie w tej chorobie zaniedbywują dzieci, wydając hajs na obiad, na browary, także nie dziw się. Najlepiej to wygogluj sobie o tym problemie, bo strzeępić ryja można godzinami, a najlepiej dowiedzieć się czegoś od specjalistów.