Wpis z mikrobloga

Są do wyboru dwa szeregowce. Co wyjdzie lepiej i taniej wg Was?
1. Rynek wtórny, budowany w 2013r., pierwsi właściciele. 150m2, 3 piętra (parter + 2 piętra). Wymaga odświeżenia - odmalować ściany, gdzieniegdzie odpryski, jakieś wyrwane gniazdka, plamy na ścianach po obrazach/lustrach. Wg mnie zwykłe ślady zużycia domu przez rodzinę 2+3 w ciągu 7-8 lat. Jeszcze kuchnia mi się nie podoba, ale to nie musiałoby być robione na już, tylko np. za 2 lata. Garaż podziemny na 2 samochody. Cena wyjściowa 660k.
2. Rynek pierwotny, 120m2, 2 piętra, stan deweloperski (zrobiona podłogówka wszędzie + kocioł gazowy z zbiornikiem), wady to brak garderoby czy miejsca na dużą szafę. Garaż na jedno auto. Cena wyjściowa 530k.

#nieruchomosci #remontujzwykopem #budujzwykopem
  • 24
  • Odpowiedz
2013r., pierwsi właściciele. 150m2, 3 piętra (parter + 2 piętra). Wymaga odświeżenia - odmalować ściany, gdzieniegdzie odpryski, jakieś wyrwane gniazdka, plamy na ścianach po obrazach/lustrach. Wg mnie zwykłe ślady zużycia domu przez rodzinę 2+3 w ciągu 7-8 lat. Jeszcze kuchnia mi się nie podoba, ale to nie musiałoby być robione na już, tylko np. za 2 lata. Garaż podziemny na 2 samochody. Cena wyjściowa 660k.


@Lonate: jezeli to samo , to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@espu: Mieszkamy teraz na 4 pietrze bez windy. Schody mi nie straszne, są lajtowe w porównaniu do tego co mam na codzień xD

@Lonate: wspomnisz moje słowa za 20lat
  • Odpowiedz
@Lonate: ciężko porównać, ale remont starej moze Cie wynieść wiecej niż nowej. Po 7-8 latach remont może być gruntowny, wszystko zależy w jakim stanie jest dom. 3 piętra to też duży minus, serio - znienawidzisz te schody.
  • Odpowiedz
  • 0
@yatech01: Na samej gorze planujemy gabinet, nie będzie to pomieszczenie w ciągłym użytku. Jakby w obu przypadkach tak czy siak idziemy jeszcze z znajomym człowiekiem, który zajmuje się odbiorami mieszkań, aby sprawdził stan techniczny. Bo z doświadczenia równie dobrze może się okazać, że ten nowy zaraz zacznie się sypać ;)
  • Odpowiedz