Wpis z mikrobloga

Jak oceniacie kondycję Kasjusza na 5 rund? Myślicie ze da radę jak Parke narzuci mu tempo? Ja jestem tylko ciekaw, jak długo i jak szczelnie Kasjusz będzie w stanie chować się za gardą, i czy szybkość Normana się przełoży na celność. Bo jeśli Kasjo będzie liczył na wymęczenie to raczej nie ma szans xD
#famemma
  • 15
  • Odpowiedz
@GetTheVibe: Ja tam sie wcale nie zdziwie jak z gory jest ustalone, ze Kasjusz ma wygrac. Parke fame mma jest potrzebny tylko konkretnie pod ta walke, a Kasjusz jest potrzebny na dluzej aby mogli dla niego sprowadzac coraz ciekawsze nazwiska. Kto wie czy nastepny nie bedzie Szpilka ( ͡° ͜ʖ ͡°) No a Parke lubi pieniazki. Wiecej mu posmaruja, #!$%@? na punkty, a potem sobie stoczy
  • Odpowiedz
@GetTheVibe: Jedno to kondycja, a drugie to intesywność walki. Co innego skakać, czy biegać po lesie, a co innego walczyć i zadawać ciosy z dużą intensywnościa. Nie ma szans, aby Kasjusz był w stanie pracować i zadawać tak wiele ciosów jak Norma.
@Misticmac:
  • Odpowiedz
@barti69: Ale spójrz na jego kondycję podczas walki. Ambra i ganiał dwie rundy i chłop po walce ledwo stał, a Kasjusz w ogóle nie był zmęczony. Takze jego dobra kondycja również wychodzi podczas walk. Nje wiem jak w boksie mu szło, ale sam norman mówił, ze kondycyjnie obaj stoją na dobrym poziomie
  • Odpowiedz
@Misticmac: Nie porównuj walki z Ambrem do walki z Parke, bo to będzie zupełnie inaczej wyglądało. To tak jakbyś się ścigał z Fiatem i porównywał to do wyścigu z Ferrari. Kasjusz w swoich walkach zadaje bardzo mało ciosów, walczy oszczędnie. Norman jest w stanie w tym czasie pracować na znacznie większej intensywności - zadawać kilka razy więcej ciosów od Kasjusza.
  • Odpowiedz
@GetTheVibe: Szpilka to byl przyklad jedynie. Po prostu po jego zwyciestwie dalej moga pompowac balonik niepokonanego. No a jak przegra, to balonik peknie i mu zostanie walka z Sidem albo Lupa jedynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aresik201: Akurat pokazywał screeny z apki ( ͡° ͜ʖ ͡°) @barti69: jest w stanie, jasne. Ale ja nie wierze, ze norman podejdzie do walki z taka agresja i będzie narzucał niewiadomo jakie tempo. To dalej jest freakfight. Na tyle co widziałem to jestem w stanie założyć, ze Kasjusz kondycyjnie nie odpadnie. I tak, nie był sprawdzony jakoś wybitnie podczas swoich walk, bo największa presję
  • Odpowiedz
@GetTheVibe: Tylko ponoć Kasjo #!$%@? teraz jak nigdy, jeśli wierzyć Dubielowi oczywiście. Codziennie trening a czasami nawet dwa. Widać, że na wadze też sporo stracił. Chyba na prawdę wziął sobie tą walkę do serca i dobrze, będzie co oglądać.
  • Odpowiedz
@GetTheVibe: Trzeba też pamiętać, że do pierwszych walk w fame mma on mało się przygotowywał i do tego miał kilkuletnią przerwą z boksem i ze sportem chyba też, bo pewnie chlał cały czas... mimo wszystko wyglądał dobrze kondycyjne a teraz dużo schudł i pierwszy raz ostro trenuje do walki.
  • Odpowiedz