Wpis z mikrobloga

Mieliście kiedyś tak, że bolała Was skóra? Mam tak od 2-3 dni i mam dziwną nadwrażliwość z lewej strony brzucha oraz pleców. Prawa strona jest ok xd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zero jakichkolwiek zmian skórnych, po prostu czuje dyskomfort nawet jak koszulka dotyka danego sektora ciała. Ktoś coś? #medycyna #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 17
@vateras131: No mi się wydaje, że kiedyś też już coś takiego miałem, ale ustąpiło. Wpisałem sobie takie objawy i pasuje coronavirus xd Ale wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arek-niziolek: Też o tym czytałem, myślisz, że w aptece coś na to znajdą?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dge22: Miałam takie coś przez kilka miesięcy z przerwami. Nie wiem czy to to, ale podejrzewałam że może być to na tle nerwowym bo w tamtym czasie sporo stresu, depresja itp.
Ewentualnie myślałam też że może borelioza daje takie objawy bo kleszcza też miałam kiedyś.
W końcu jakoś samo przeszło.
@dge22 to może być przeczulica związana z uciskiem na korzeń nerwu, który zaopatruje czuciowo ten odcinek. Sprawdź dermatomy i możesz przypisać z którym poziomem kręgosłupa jest związany. Przydałoby się zrobić jakieś RTG czy tk tego odcinka, żeby sprawdzić jakie zmiany masz w tym miejscu. Dalej neurolog lub ortopeda, zależnie co z tego wyjdzie.
@shadowsniper: Nie, ale wątpię, że to półpasiec. Nie mam nawet żadnych zmian skórnych. Miałem już tak kiedyś i zniknęło. Wziąłem póki co dwie kapsułki tego oleju z wiesiołka i tak jakby jest mniejsze uczucie tego podrażnienia.
@brunetroll089: Wiesz, możliwe właśnie, że od wiatru, bo ostatnio biegałem wokół jeziora i trochę wiało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak czy inaczej te kapsułki chyba zdziałały cuda, bo wziąłem dopiero 3 i w większości problem ustępuje.