Wpis z mikrobloga

#chcepogadac #zwiazki #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #ankieta #milosc

Jak wyglądają wasze związki po wielu latach? Wiadomo że nigdy nie jest tak jak na początku ale czy szalejecie za sobą, kochacie się często, często całujecie, okazujecie sobie miłość czy po prostu żyjecie obok siebie ekonomicznie i użytkowo, kochacie się czasami, cmokacie zamiast całować i poświęcacie czas głównie na zajmowanie się pracą i domem?
Chętnych zachęcam do komentarza jak to jest u was.

Jak jest?

  • Romantycznie 21.9% (25)
  • Ekonomicznie 30.7% (35)
  • Nie jestem w długim związku ale chce coś kliknąć 47.4% (54)

Oddanych głosów: 114

  • 13
@daddyissues_: ekonomia to podstawa, związki muszą się oplacać bo inaczej ludzie by w nie nie wchodzili

możecie na wsparcie nie tylko finansowe (bo we dwójkę taniej) ale również mentalne gdy macie np. doła

wątek romantyczny jest również obecny, ale jest on dopełnieniem związku ekonomicznego. Te dwa aspekty, jeśli się dopełnią tworzą związek idealny.
@daddyissues_: #!$%@? mnie strzela. Ot co.

#!$%@? w pracy, #!$%@? w domu bo księżna nie ogarnie nawet śniadania. Po pracy leży w łóżku w telefonie. Dobrze że pracuje i zarabia na siebie, chociaż i tak #!$%@? połowę na przerklamowane na instagramie "polskie marki".
@daddyissues_ 11 lat razem, z czego 10 wspólnego mieszkania, dzieci nie mamy. Oboje pracujemy w IT, w tym samym miejscu, w inych obszarach. Od zeszłego roku i perm ho w zasadzie spędzamy ze sobą 24h i codziennie okazujemy sobie czułość - mniej lub bardziej. Czasem jest to tylko klepnięcie w pupę jak się mijamy, szybkie cmoknięcie w przelocie, czasem więcej przytulania i romantycznego całowania i tak dalej. Ja chodzę spać dużo wcześniej,