Wpis z mikrobloga

@depcioo: a ku.wa stare czasy jakichś fotek.pl i wysyłania zdjęć przez gg, umówiłem się z taką jedną, przyszły 2w1. No tucznik niesamowity, dopiero po czasie mi powiedziała że zajmuje się przerabianiem zdjęć. Uraz jakiś to mi do dziś pozostał.
  • Odpowiedz
@depcioo: Mistrzyni kadrowania/photoshopa. Foteczki normalne, bez kompleksów, różne pozy, ładna buzia. Na żywo epicki bebzon i potrójny podbródek a jak zdjęła kurtkę to wyłoniły się fałdy tłuszczu na plecach nawet i to takie spore.
(,)
  • Odpowiedz
  • 1
@depcioo kilka razy się zdarzyło ale żeby nie robić przykrości udawałem, że wszystko jest okej

Ale one z grzeczności też by mógłby udawać, że nie przyszedłem #!$%@? XD

  • Odpowiedz
@depcioo: miałem naście takich sytuacji za czasów korzystania z GG. Mamy w mieście park znajdujący się w takiej kotlinie i tam umawiałem się z dziewczynami. Najpierw robiłem rundkę i obczajałem z góry co przyszło, przeważnie #!$%@?ąc bo zdjęcia kłamały xD

Raz pojechałem pod adres typiary, która dziwnie szybko pisała do mnie kochanie, misiu itd. Kiedy wyszła, #!$%@?łem z kumplem nie po schodach w bloku lecz skakaliśmy przez poręcze. To byli
  • Odpowiedz