Wpis z mikrobloga

@Sudo_exit: skąd znasz podlaski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Radomiu jest sporo komisów, które ściągają fury z Szwajcarii, więc to nie musi być do końca prawda, że blachy są lewe. Mam jednego koleżke co sam po nie jeździ, zanim pojadę to wrzucę mu tego linka, a nuż to on to audi przytargał ;)
@mitatuyo: Kiedyś widziałem post o "podawaniu się do ojca" i zapamiętałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To zapytaj kolegi i daj mu cynk, że szukam A3 to może się dogadamy i mi coś do Szczecina sprowadzi. ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sudo_exit: #!$%@?ąc od oględzin, dobrze przemyślałeś wybór? Prawie 30k za 14 letni kompakt, bez chociażby quattro (wtedy zawsze to jakiś plus), z problematycznym silnikiem. Jeździłem Jetta 2.0 TSI 200koni i z butów to nie wyrywa, brzmieć nie brzmi, dużo pali a normalnego LPG nie włożysz.
@justanotherdude: Pracuje z domu więc to będzie auto weekendowe i raz do roku na wakacje. Miesięcznie będę robił ze 100-200km po mieście to spalanie i turbo przyśpieszenie nie są dla mnie ważne. Chcę aby to auto dawało mi radość z jazdy i było w miarę komfortowe.
I jeszcze od handlarza z Radomia


@President_Hubert: Jak mnie #!$%@? to podejście xD Nie ma absolutnie żadnej różnicy czy szukasz fury na Modlińskiej w Wawie czy na Warszawskiej w Radomiu. Wszędzie są szroty bo takie się opłaca sprowadzać i wszędzie możesz trafić na fajny dupowóz który dowiezie cię do pierwszej komunii. Ale nie #!$%@? Radom kwiiii xD
@President_Hubert: sobie pozwolę trochę rozbić

auto dla wieśniaków


No trochę sebowóz, ale to nadal całkiem udane auto jak się chce coś w tym segmencie.

z Autohandlu


A skąd masz wyczarować furę ze Szwajcarii jak nie umiesz into sprowadzanie xD ja wolałem odpalić 2k za sprowadzenie niż się pitolić z transportem, cleniem i akcyzą.

w Radomiu


A to jak w poprzednim poście. Wierz mi byczku, 4 lata pracowałem z handlarzami aut, wiem
@MuszkaPikus: no dużo jest tutaj znaków ostrzegawczych ale tak bogatej wersji to ze świecą szukać więc jakby coś było nie tak to może mógłbym to znieść tylko pytanie CO jest nie tak z tym samochodem.