Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Facet który mi się bardzo podoba i najchętniej poszłabym z nim do łóżka powiedział że jestem przeciętna, ale jest coś we mnie ciekawego. Po tych słowach nie wiem co myśleć zwłaszcza że uśmiechał się do mnie i kilka razy inicjował rozmowę. Czy nie jestem dla niego atrakcyjna?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6082d44c274de8000a9a238d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie znam sprawy, ale może chodziło o to ze co do urody jesteś przeciętna, ale masz coś w sobie. Szczerze mówiąc to odkąd pamietam księżniczki podobającą mi się od pierwszego wejrzenia, takie z klasyczna uroda pociągały mnie na dość krótko, a te które mi chodziły po głowie miesiącami czy latami, to te co miały w sobie właśnie jakieś coś.
Ale nie znam człowieka, wiec rzeczywiście jak już ktoś napisał, może
  • Odpowiedz
UwielbianyKondon: @ruwinia: większość jest przeciętna, tylko płeć narcystyczna wmówiła sobie, że jej dziura między nogami jest lepsza od innych, takich samych dziur między nogami, nawet tych z dużo lepszą obudową. Jesteście przeciętne, nawet wasze napompowane powyżej granicy rozsądku ego jest dla waszej płci przeciętne

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz