Wpis z mikrobloga

Sporo ostatnio pojawiło się lewicowych wpisów na tagu #konfederacja które to niby mają być dla Konfederacji kompromitujące a tylko kompromitują samych "twórców" tego contentu i są kopalnią beki rodem z #bekazlewactwa co też sprawia, że mam świetny ubaw z tych lewaczqowych p0PiSów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak w poszukiwaniu beki na tagu wpadłęm na to (bochomazy oddają stan mojego rozbawienia)

Otóż lewicy nawet nie przyjdzie do głowy, że typowy zamordystyczny konfederata nie liczy na zmniejszenie podatków ale na ich KOMPLETNĄ LIKWIDACJĘ <IKS DE> (btw. propsy dla @ArpeggiaVibration za przytomne wyjaśnienie kolegi Mireczka).

Liczę na Mireczków spod #antykapitalizm #neuropa i oczywiście #neuropis na dalsze zappewnianie mi beki.

#4konserwy #polityka #bekazrazem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
qluch - Sporo ostatnio pojawiło się lewicowych wpisów na tagu #konfederacja które to ...

źródło: comment_1619202557yRMdSA6jtzm40goccZCMm2.jpg

Pobierz
  • 4
@qluch: nie, no podatki muszą być, ale nie od pracy, nie w celach redystrybucji oraz powinny być sprawiedliwe tak by nie można było nikogo przekupywać zwolnieniami, funkcjonalne na konkretne cele wspólne a obciążane rzeczy czy osoby powinny być powiązane z funkcjonalnością podatku np. Podatki na armie czy Policję od ilości posiadanej ziemi która ta armia czy Policja ma chronić.

Podatki dochodowe to czysta kradzież owoców czyjejs pracy na nie wiadomo właściwe
Otóż lewicy nawet nie przyjdzie do głowy, że typowy zamordystyczny konfederata nie liczy na zmniejszenie podatków ale na ich KOMPLETNĄ LIKWIDACJĘ


@qluch: Niby kto na to liczy? Korwin? Mentzen? Bosak? Żaden z nich przecież nie mówił, że chce zlikwidować instytucję państwa (a do tego by prowadziła całkowita likwidacja podatków).

Mylisz Konfederatów z anarchokapitalistami.