Wpis z mikrobloga

No siema Alfiarze. Długo myślałem na co zmienić moją audi bo potrzebuję coś troszkę młodszego i wybór padł na #147 po 2008r w JTD 150 koni. Myślałem, nad 159 ale trochę boje się skrzyni no i nie potrzebuje tak dużego auta. Aktualnie mam kombi, a w bagażniku trzymam skrzynkę na narzędzia i 2 razy w roku bagaż jak jedziemy na wakacje za gramanice.
Zresztą budżet około 11k więc o 159 w logicznym stanie może być ciężko + serwis zero i wirus. Czy w tych cenach znajdę wersję Q2 czy darować sobie poszukiwania? Dodatkowo na coś szczególnie zwracać uwagę poza klapami w turbo? Przy okazji, jeśli macie lub mieliście 147 po lifcie, dajcie znać czy kupilibyście te auto jeszcze raz.
#alfaromeo #motoryzacja #samochody
  • 5
@RwandyjskiFront: Mam totalnie inną wersję o którą pytasz ale na tle konkurencji alfa 147 w swoim przedziale cenowym przoduje według mnie. Jeśli są problemy z elektryką to znaczy że jakiś mietek coś grzebał. Sprawdziłbym w jakim stanie są tylne amortyzatory, wymiana ich to kosztowna sprawa (części, chyba że brałbyś najtańsze). #!$%@? się w nich drążek do zmiany biegów, z czasem łapie luzy bo pęka plastikowa część, a żeby ją wymienić trzeba
@Generau_Solo: spoczko w audi mam wielowahacz z przodu i z tyłu, więc drożej nie będzie - amory w tej samej cenie z tego co widzę. Słyszałem, że do Alfy można zastosować poliuretan na całe zawieszenie, więc super! Auto będzie miało pod 200 koni w domyśle więc może i tak jakiś gwint by się przydał. Za info o drążku bardzo dziękuje, nie wiedziałem!