Wpis z mikrobloga

Hahaha wlasnie krystian na lajwie na insta potwierdzil ze ewka faktycznie w programie tylko taka idiotke udaje a w realu jest normalna xD
#hotelparadise
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@caramilla: bo robila sobie jaja z tego programu poprostu :) ona miala beke z tych wszystkich afer, płaczów i klótni. Traktowala HP jak taki serial xD obejrzalam wiekszosc tego lajwa i krystian powiedzial ze jak spotkal ewe w realu to byl w szoku bo okazalo sie ze jest calkowicie normalna. Wypowiadali sie jeszcze szymon z sidem i patolka i mowili ze ewa to bardzo fajna dziewczyna. No jak widac te
  • Odpowiedz
@deyna123: nie wierzę, że można przebywać z ludźmi 24/7 i cały czas grać debila, nie odbyć ani jednej normalnej rozmowy z nikim, nawet z sensownymi osobami (jak Krystian). I jeszcze ten jej śmiech z podbródkiem na szyi, no nie wierzę. Może się po prostu ogarnęła po powrocie i teraz gra "normalną".
  • Odpowiedz
@caramilla: tak jak mowie krystian powiedzial ze w programie ona udawala taka idiotke :) wole sie opierac na jego slowach bo on ja zna. Mysle ze mozna grac kogos innego tyle czasu. Przeciez w poprzedniej edycji Big Brothera kamil lemieszewski przez 3 miesiace na polecenie produkcji odgrywal role w programie. I robil to praktycznie caly czas bo ogladalam te lajwy na playerze. Co prawda po programie musial isc do psychologa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@deyna123: ona na lajwach na playerze oprócz tego hehehe wydaje się serio spoko i normalna. To produkcja i montaż śmiesznej muzyczki do każdej jej wypowiedzi robi z niej idiotkę
  • Odpowiedz
@galileon: @deyna123: też oglądam dużo streama i też uważam że ona jest spoko, w odcinkach jest pokazana jak tylko mówi jaka to ona nie jsst super i jak to faceci na nią lecą, a wczoraj z Mariuszem rozmawiała o muzyce itd jak było ze Bibi i Simon są królami czy tam kim to Ewa była najbardziej zaangażowana z dziewczyn jak dla mnie żeby coś tam porobić poszła i
  • Odpowiedz
@deyna123: ona ewidentnie robi sobie jaja i widac ,ze ich trolluje. Wlasnie dlatego ja lubie i uwazam ,ze wszyscy tam powinni zluzowac majty zwlaszcza Krystian ,ktory w programie jest dla niej chamski a ona nic mu zlego nie zrobila wrecz przeciwnie - ma pare ,ktora z jakiegos powodu jest wobec niego lojalna.
  • Odpowiedz