Wpis z mikrobloga

  • 53
@Fenszi: Powtarzasz populizmy. Nie kupiłem, wziąłem z pseudohodowli. Co mieli zrobić? Wywalić na śmietnik? Ten pies nie jest niczemu winny.
  • Odpowiedz
@Ssslave: Piękna. Dziękuję, że dałeś jej możliwość poznania normalnego pieskiego życia w kochającym domu i przerwałeś piekło.
  • Odpowiedz
@Fenszi: A co da zakazanie hodowli? Będą hodować w kraju obok albo na nielegalu. Jakby ludzie przestali generować popyt to by nie hodowali, proste.
  • Odpowiedz
  • 2
@Lokiii Zgadza się, ale zakazem można ograniczyć tą nieludzką działalność. Nawet jeśli zakaz doprowadziłby do całkowitego zamknięcia choćby odsetka hodowli - to już ratuje jakiś procent zwierząt przed niehumanitarnym traktowaniem. Szara strefa istniała i będzie istnieć, nie dotyczy to tylko hodowli. Równie dobrze można to porównać do zakazu handlu żywym towarem, bo to że jest to zakazane to nie znaczy że nie istnieje i ktoś tego nie robi. Jednak, gdyby to było
  • Odpowiedz
@Fenszi: ty taj serio? przeciez op jasno napisał, ze go przygarnąl. Jesteście nienormalni, a jakby nie napisał o tym w wpisie to byście się zachwycali jaki słodki piesio.

Wgl takie rasy są problematyczne, bo ludzie zazwyczaj liżą sobie wzajemnie tyłek "jaki super zwierzak", a jak zwrócisz uwagę to jest oburzenie "mojemu nic nie jest, jest zdrowy" itp. #!$%@?, ze się zwierzę męczy całe życie, ważne, że za weteryniarza płacić nie czeba.
  • Odpowiedz
A co da zakazanie hodowli? Będą hodować w kraju obok albo na nielegalu.


@Lokiii: Weź to napisz komuś ważnemu, czy coś. Wszystko opiera się w społeczeństwach od dziesiątek tysięcy lat na prawie i zakazach, a tu wykopek odkrył, że to nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Elaviart przecież skoro go przygarnął to prawdopodobnie zamknęli pseudohodowle i jakies stworzyszenie/fundacja go wzięło i szukało chętnego i znalazł się op

Co ty myślisz, że go dostał pokojowo za darmo od właściciela?
  • Odpowiedz