Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc gdy oglądam live'y rule zero (ekipa rollo) to czuję cringe mocny bo każdy tam opowiada jaki to nie jest Alfa a widać, że to zwykłe beciaki xD Najlepszy to jest Jon z Modern Life Dating, wielki podrywacz który uwodzi podstarzałe japoneczki bo to easy mode. Z resztą w necie krążą zdjęcia z jakimi laskami on sypia, gdy zobaczyłem jedno zdjęcie to poczułem szczere mówiąc obrzydzenie - typ robi sobie dumne selfie z japoneczką 3/10 która wygląda jak chłop xD

To samo miałem gdy zobaczyłem żonę Rollo. Nie mówię, że jest brzydka, ale no po tym jak no to gadał jaki to alfa spodziewałem się lepszej kobity xD

Czasami też sobie oglądam podcast Fresh and Fit i też zgniłem z rollo. Widać było, że dziewczyny czują do niego lekko odrazę i że ma beznadziejną grę. Joker, popularny incel i #mgtow mnie zaskoczył bo się okazał lepszy niż rollo i jego ekipa w grze z dziewczynami w podcascie.

To samo czytałem o tym mystery, legendzie podrywu, myślałem, że on jakieś super dupy wyrywał. Wszedłem na yt są nagrania z jego podrywu i o #!$%@? xD Przecież moja była ładniejsza niż większość lasek do których on startował. Stawał na #!$%@? żeby uwodzić takie średnie bazyle? WTF XD

#redpill #blackpill
  • 2
@x134xvb: Joker nie jest incelem, sypiał z dużo młodszymi laskami - obejrzyj sobie dobrze jego materiały. Jest po prostu MGTOW. Zresztą na materiale z Fresh & Fit widać, że ma obycie z kobietami.