Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@duderkula997: W gw2 grałem bardzo dużo od razu po premierze, później, gdy gra przeszła na f2p, powychodziły dodatki, itp to jakoś się od niej odbijałem.

@vomalio: w eso najbardziej mnie drażniło skalowanie poziomu przeciwników...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Samowski: wow in 2k21 kekw. Szczerze mówiąc te wszystkie gry tak się od siebie różnią że nie można ich porównywać. Co z tego że zaczynasz od zera i się uczysz jak każda z nich oferuje kompletnie co innego ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kalow: ostatnio o wowie słyszałem właśnie, że w 2k21 nie nadaje się do grania. Ale wrzuciłem w ankietę zaciekawiony wynikami. Jak widać wygrał :)

Wiadomo, że każda się różni mechanikami ale nadal każda z nich to MMO i o najlepsze MMO mi chodzi.
@Samowski: skalowanie w eso jest nieodczuwalne na szczeblu progresu i odnosi się jedynie do możliwości robienia dowolnej lokacji na dowolnym poziomie. Czuć w grze realny postęp wynikający z odblokowywania kolejnych umiejek, perków, champion pointów, eq oraz wzrostu własnych indywidualnych umiejętności. A co do ankiety bo trochę bez sensu. Zobacz jaki duży ruch jest na tagu wowa na wykopie a jaki na innych z gier które podałeś. ( ͡° ͜ʖ