Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najlepsze? Fakt wyróżnienia PL jako jedynego kraju z dostępem do testowej aplikacji. Sony mówi, że gracze powinni się czuć wyróżnieni. Jednocześnie nadal nie wspierając PS Now w naszym kraju xD. Ciekawe jakie dane z PL przesądziły o wyborze naszego zadupia a nie np Niemiaszków. Ciekawi mnie też czy wypuszczą coś podobnego na #xbox. Raczej nie popełnią błędów przeszłości ale jest to ciekawe.
#ps5 #ps4
  • 7
@mikorys Xbox raczej nie udostępni filmów - w znakomitej większości ta biblioteka składa się z filmów i seriali Sony. Xbox jedynie dał w ramach benefitów miesiąc Disney+
A co do wyboru kraju: w tym wywiadzie padła informacja, że dlatego, iż w Polsce mają dużą ilość fanów aktywnych w mediach społecznościowych. Tlumaczylbym to tak: "mamy owce, które wybaczą nam wszystko, więc jak to będzie ewentualny fail to w Polsce nic nam się nie
Xbox raczej nie udostępni filmów - w znakomitej większości ta biblioteka składa się z filmów i seriali Sony. Xbox jedynie dał w ramach benefitów miesiąc Disney+

A co do wyboru kraju: w tym wywiadzie padła informacja, że dlatego, iż w Polsce mają dużą ilość fanów aktywnych w mediach społecznościowych. Tlumaczylbym to tak: "mamy owce, które wybaczą nam wszystko, więc jak to będzie ewentualny fail to w Polsce nic nam się nie stanie,
@mikorys: Tzn. mam teorię na ten temat: poszukaj analogii np. w zbliżającym się Apex Mobile: testy będą najpierw na Filipinach i w Indonezji ( ͡° ͜ʖ ͡°) skłaniał bym się właśnie ku wersji @Cinkito

a tak btw to wbiłem na tag właśnie zobaczyć/zapytać co z tym PS Plus Video bo na UK koncie ani na GB www ani słowa nie ma o tym, a jak widzę to