Wpis z mikrobloga

@kjeller Lol, wiesz, że to reality-show i nie wszystko co tam jest pokazane to prawda?

I nie będziesz mi mówić do kogo mogę czuć sympatię, a do kogo nie XD

Obserwuję niektóre osoby na Instagramie i mam dwa obrazy tych ludzi, a nie tylko to co chcieli pokazać w telewizji, żeby ludzie o nich tak myślały xD
@Olostro Masz racje, na wykopie siedzi jeszcze większe społeczeństwo z zaburzeniami osobowości, dlatego tu nikt tego nie zrozumie, bo dla nich każda laska to P0lka XD

Od kiedy chodzi się do psychologa, bo ktoś inny darzy sympatią osoby, które ktoś inny nienawidzi? Gdyby każdy tak robił, to ten świat byłby za nudny :)

@Amikamamy nie traktuję tego programu zbyt osobiście, a wy wszyscy tutaj każdego obgadujcie jeszcze bardziej i wylewacie na wszystkich
No i spoczko każdy może mieć inne odczucia względem różnych osób :) przeciez nawet z wszystkimi dodatkowymi materiałami i tak jako widzowie mamy mały fragmencik obrazu tych postaci. Ja za Olą nie przepadałam od początku, Sid mnie #!$%@? na maxa- wg mnie to ona ryje banie najmocniej. Dwulicowa względem Olki, a intrygi co do Basi to Sin nakręcała między nimi dwiema, a potem cała grupa nienawidziła Olki xD bo to niby ona
@Vafik: Jeśli dla Ciebie Ola nie ma zaburzeń osobowości i pochwalasz takie postawy. To znaczy, postrzegasz rzeczywistość w sposób odbiegający od norm społecznych. Osoby z zaburzeniami osobowości nie dostrzegają w swoim zachowaniu mankamentów. Porównujesz Instagram z programem. Na instagramie pokazujesz to co uważasz za wygodne a w programie grzeszki wychodzą na światło dzienne.
@Olostro Wykopkowe rady najlepsze xD

Nie muszę popierać kogoś zachowań, a mogę go lubić, nie rozróżniasz takich pojęć? Gdzie napisałem, że je popieram?

Kiedy zrozumiecie, że to program rozrywkowy, a nie psychologiczny? To wszystko to gra i aktorstwo, a wy bawicie się w jakiś psychologów

Spadam stąd, bo eksperci z wykopu już mnie zaatakowali, że mam zaburzenia osobowości XDD