Wpis z mikrobloga

Cześć, mam problem, kilka lat temu (w przedziale od 1 do 3, nie pamiętam dokładnie) trafiłem tutaj na bardzo fajną serie filmów na YT na temat całego biznesu mieszkaniowego, nieruchomości.
Pamiętam, że te filmy były zajebiście zrealizowane i gość który to tłumaczył mówił tak przystępnie i ciekawie, że ja mimo braku planów kupna mieszkania obejrzałem kilka tych filmów z zaciekawieniem.

No a teraz kupuję mieszkanie i bardzo bym chciał obejrzeć je jeszcze raz, bo pamiętam, że było tam bardzo dużo cennych informacji, niestety nie potrafię tego znaleźć, każdy film na yt który znalazłem na temat zakupu mieszkania to jakaś kupa robiona telefonem i powtarzająca te same porady.

Czy ktoś może jakimś cudem kojarzy coś podobnego? Niestety, jedyne co pamiętam, że prowadził to gościu, filmy były dobrze zmontowane i zrealizowane, było kilka odcinków/ filmów, bywał na budowach/ mieszkaniach.

A i jedną z rad którą pamiętam do dzisiaj było to, aby przed zakupem mieszkania jechać tam w godzinach w których wyjeżdzamy standardowo do pracy i wrócić po pracy właśnie na miejsce planowanego zakupu, aby obczaić samemu jak wygląda dojazd xd

wiem ze informacje szczątkowe, ale bardzo mi zależy i jeśli ktoś jakimś cudem kojarzy, będę zachwycony!

#mieszkanie
#mieszkaniedeweloperskie
#deweloperka
#youtube
  • 4
  • Odpowiedz
@tonikroos: Gajda teraz kurs zrobił "Jak wybrać mieszkanie". Polecam, kupiłem i swietnie opowiada, na jakie rzeczy zwrócić uwagę podczas zakupu mieszkania ()
  • Odpowiedz